"Coraz gorsze tematy i goście". Burza wokół Dzień Dobry TVN

Kończymy kolejny sezon „Dzień dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji
– napisano na profilu „DD TVN” na Instagramie. Produkcja programu wyraziła wdzięczność „za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem”.
CZYTAJ WIECEJ: Trzęsienie ziemi w Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i inne gwiazdy odchodzą z programu
Burza wokół Dzień Dobry TVN
Tuż po emisji nowego wydania programu „Dzień dobry TVN” w sieci zawrzało. W studiu śniadaniówki pojawiła się Anna Lewandowska, wielu widzów nie kryło rozczarowania:
Coraz gorsze tematy i goscie.
Przełączyłam…
Pani Paulina mam wrażenie że ratowała sytuację Bo rozmowa skierowana była tylko na odpowiedź,, moja firma z mojej firmy,, a temat chyba był inny.
A po co odwiedziła?
Ciągle moja firma I moja firma .te produkty są w sprzedaży nie z mojej firmy w sklepach ale darmowa reklama jest.
Kiedyś codziennie oglądałam bo było na co popatrzeć, ciekawe przydatne tematy były poruszane itd. Stracił ten program bardzo na wartości.
Non stop te same osoby i powtarzajace sie tematy ...