To ona zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN

Informacja o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN pojawiła się w mediach na początku czerwca. Odchodzący dyrektor programowy pożegnał się z pracownikami stacji e-mailem pod koniec czerwca.
Po odejściu Edwarda Miszczaka powstanie nowe stanowisko – „szef TVN”. Obejmie je Lidia Kazen, która od dekady pełniła stanowisko dyrektor programowej stacji TTV. Od 2021 roku była również dyrektor programową serwisu Player.pl.
O zmianach w strukturze pionu programowego poinformowała Grupa TVN Warner Bros. Discovery: Bogdan Czaja objął funkcję group vice president programming & operation, Jarosław Potasz został group vice presidentem studios & productions. Lidia Kazen będzie piastować nowo powstałą funkcję dyrektor kanału TVN.