Stacjonarny terminal płatniczy – czym jest, w których branżach sprawdzi się najlepiej i jak otrzymać go za 0 zł?
Terminal stacjonarny jest trwałym niezawodowym urządzeniem służącym do obsługi płatności bezgotówkowych. Chodzi nie tylko o te wykonywane przy pomocy karty, ale także z użyciem BLIK-a czy smartfonów i smartwatchy. Podłączany do stałego źródła zasilania jest gotowy do pracy bez ładowania. Co ważne – działa niezależnie od dostępności sieci mobilnej.
Usługi dodatkowe
Stacjonarne terminale oferują usługi dodatkowe m.in.:
- cash back – dzięki tej usłudze Twoi klienci przy pomocy karty płatniczej wypłacą gotówkę z kasy sklepu wygodne, bezpiecznie, ale i… blisko domu;
- doładowanie telefonów komórkowych – nowoczesne terminale stacjonarne umożliwią Twoim klientom nie tylko opłacenie rachunku w preferowany przez nich bezgotówkowy sposób, ale także wygodne dołowanie telefonu na kartę;
- DCC – czyli płatność w walucie karty to usługa skierowana przede wszystkim od użytkowników kart płatniczych wydanych przez zagraniczne banki. Pozwala uiścić rachunek w złotówkach lub w walucie karty.
Dla wielu klientów możliwość wypłaty gotówki czy doładowania telefonu jest ważnym impulsem do odwiedzenia sklepu. Wybierając terminal stacjonarny, zadbaj o to, aby miał ww. dodatkowe funkcjonalności.
Dla kogo terminal stacjonarny?
Terminal stacjonarny spełni oczekiwania przedsiębiorców prowadzących tradycyjną obsługę kasową, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań, działających bez konieczności ładowania baterii. Świetnie sprawdzi się więc w sklepach, aptekach, punktach usługowych czy na stacjach benzynowych.
Terminal stacjonarny za 0 zł? Sprawdź, jak go dostać
Korzystanie z terminala płatniczego przyniesie Twojej firmie wielowymiarowe korzyści i to bez względu na branżę, w jakiej działasz i ile osób zatrudniasz. Jeśli chcesz bez ryzyka przekonać się o tym w praktyce, zostań członkiem Programu Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu będziesz korzystać z urządzenia za darmo, nawet przez 5 miesięcy.
Jak działa Program Polska Bezgotówkowa?
Głównym celem Programu Polska Bezgotówkowa jest upowszechnienie i promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce. Jako uczestnik dostaniesz za darmo stacjonarny terminal płatniczy i będziesz korzystać z niego bez żadnych kosztów nawet przez 5 miesięcy (lub do chwili osiągnięcia na urządzeniu obrotu w wysokości 42 tys. zł). Jedynym warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym) w ostatnich 12 miesiącach.
Jak dostać darmowy terminal?
Chcesz otrzymać terminal za 0 zł? Odwiedź stronę PolCard from Fiserv i wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą ekspert, który pomoże wybrać rodzaj terminala z usługami dodatkowymi najlepiej dostosowanymi do specyfiki prowadzonego biznesu i poinformuje Cię o kolejnych krokach.