28. finał WOŚP. Zobacz, co podarowała para prezydencka

Prezydent przekazał w tym roku WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z „Tygodnika Podhalańskiego”.
Prezydent przekazał w tym roku #WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z „Tygodnika Podhalańskiego”.https://t.co/kQVUVozaVJ pic.twitter.com/I1CRmeaceu
— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) January 1, 2020
Z kolei Pierwsza Dama podarowała na licytację WOŚP wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito.
Pierwsza Dama podarowała na licytację #WOŚP wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito.https://t.co/kQVUVozaVJ pic.twitter.com/nM3H7bIR9a
— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) January 1, 2020
Źródło: Kancelaria Prezydenta - Twitter
kpa
