"Beztroskie chwile". Sylwia Grzeszczak ogłosiła radosną nowinę

Sylwia Grzeszczak ogłosiła szczęśliwą nowinę
"Ostatnie tygodnie spędziłam dużo w studiu, wszystkie emocje ostatniego roku przelewałam na nuty (bez spojlerów, będzie mix), były też wywiady w stacjach radiowych, rozmowy o nadchodzącej trasie i start promocji - intensywny czas, pełen przygotowań i dużej adrenaliny. A teraz postanowiłam trochę oderwać się od pracy i wyjechać z przyjaciółmi na morski rejs - codziennie kilka godzin pływania, spanie w porcie lub na kotwicy blisko brzegu, a w dzień, gdzie nas wiatr poniesie, tam płyniemy... Dużo śmiechu i beztroskie chwile"
- napisała gwiazda.
Od początku wakacyjnej podróży minęło już 11 dni, a gwiazda regularnie dzieli się z fanami relacjami ze swojego wyjazdu. Błękitna woda, słońce i kojący szum fal - trudno o lepsze warunki do odpoczynku. Artystka nie ukrywa, że jest w doskonałym nastroju.
W jednym z ostatnich nagrań zdradziła, że nie może przestać śpiewać. "Cały czas nucę" - przyznała.
Kim jest Sylwia Grzeszczak?
Sylwia Grzeszczak (ur. 1989 r.) jest polską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Większość wydanych przez nią singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka”, „Tamta dziewczyna”, „Motyle” czy „Och i ach”, które zajęły pierwsze miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, m.in.: Eska Music Awards, Superjedynki, VIVA Comet, TOPtrendy czy Mikrofony Popcornu. Praktycznie w każdym z tych plebiscytów była również nominowana.
- „Police” padną, bo „Berlin musi oddychać”?
- Niemiecka organizacja "Lebensraum Vorpommern" skarży Polskę ws. terminala kontenerowego w Świnoujściu
- Znany dziennikarz TVN z zarzutami. Nowe informacje
- IMGW wydał komunikat. Oto co nas czeka
- Komunikat dla mieszkańców Gdańska