Czarne chmury nad księciem Harrym i Meghan Markle. "Król Karol III jest gotów podjąć tę decyzję"

Opuszczenie rodziny królewskiej przez Meghan Markle i księcia Harry’ego było światowym wydarzeniem. Wszystkie media rozpisywały się na temat megxitu.
Choć w 2020 roku Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej, nadal przysługują im jednak tytuły księcia i księżnej Sussex.
Jeszcze przed końcem 2022 roku ma się ukazać biografia księcia Harry'ego. Premiera książki budzi niepokój członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej książęca para podpisała jakiś czas temu lukratywny kontrakt z Netfliksem. Podjęto prace nad dokumentem o życiu Meghan i Harry'ego. Netfliks mocno promował swoją produkcję z udziałem brytyjskiej pary. Sporo też w nią zainwestował.
"Król Karol III jest gotów podjąć tę decyzję"
Król Karol III jest gotów pozbawić królewskich tytułów księcia Harry'ego i Meghan Markle, jeśli okaże się, że produkcja Netfliksa i książka Harry'ego zaszkodzi reputacji rodziny królewskiej
- twierdzi w rozmowie z "The Mirror" ekspert, Tom Bower.
Jak mówi możliwe, że dzieci Harry’ego i Meghan – Archie i Lilibet, nie otrzymają tytułów królewskich.