[FOTO] "Co to ma być? Pochwalanie wandalizmu?". Zaskakujące zdjęcie posła PO
![[FOTO] "Co to ma być? Pochwalanie wandalizmu?". Zaskakujące zdjęcie posła PO](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c//zdj/zdjecie/50007.jpg)
"W #LwówekŚląski już wiedzą! To minie! Musimy tylko wszyscy iść na #wybory2020 i wesprzeć @trzaskowski2020 bo wszyscy zasługujemy na #SilnyPrezydent" – napisał na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Jaros. Do wpisu załączył także zdjęcie, na którym pozuje wraz z byłym szefem PO Grzegorzem Schetyną na tle zniszczonej elewacji z napisem "KACZYZM PRZEMINIE".
Wpis zaopatrzył jeszcze tzw. hasztagami "#piatekdlarafała" i "#Trzaskowski2020".
W #LwówekŚląski już wiedzą! To minie! Musimy tylko wszyscy iść na #wybory2020 i wesprzeć @trzaskowski2020 bo wszyscy zasługujemy na #SilnyPrezydent #piatekdlarafała #Trzaskowski2020 pic.twitter.com/t5pDSrvQ3x
— Michał Jaros (@JarosMichal) June 26, 2020
Internauci reagują
Użytkownicy Twittera nie podzielili jednak entuzjazmu posła Platformy Obywatelskiej i zwrócili mu uwagę, że wpis może być odebrany jako pochwała wandalizmu. "A to ma być co? Pochwalanie dewastacji elewacji budynków? A może chwilę po zrobieniu tego zdjęcia wzięliście się do czyszczenia? Naprawdę, nie myślałem, że spotkam się jeszcze z takim przejawem głupoty" – napisał internauta.
"Chyba Panowie nie przemyśleli tego zdjęcia zbytnio" – napisał inny z użytkowników Twittera, na co poseł PO odparł: "Społeczeństwo. Ale ono jak widać przemyślało". "Przecież to akt wandalizmu. Popiera Pan?" – zapytał internauta, lecz jego wpis pozostaje bez odpowiedzi.
"Gratulacje za promowanie wandalizmu. Bardzo obywatelska postawa"; "To cieszy się pan, że jakiś dewiant niszczy elewacje? Jesteście w tej nienawiści skłonni zaakceptować każde zło. Żenada"; "Powinniście w czynie społecznym odmalować tę ścianę"; "Popiera Pan taki wandalizm? Kto zapłaci za te zniszczenia? Skoro Pan to firmuje, to rozumiem, że PO? A może sam Pan to namalował?" – to tylko kilka z komentarzy pod wpisem posła Platformy Obywatelskiej.
To cieszy się pan, że jakiś dewiant niszczy elewacje? Jesteście w tej nienawiści skłonni zaakceptować każde zło. Żenada.#RafałNieKłam
— Jan Mosiński #Duda2020 (@MosinskiJan) June 26, 2020
A to ma być co? Pochwalanie dewastacji elewacji budynków? A może chwilę po zrobieniu tego zdjęcia wzięliście się do czyszczenia?
— Grzegorz Kuczynski (@KuczynskiG) June 26, 2020
Naprawdę, nie myślałem, że spotkam się jeszcze z takim przejawem głupoty
Pan jest posłem? ????
— Roman_Paliwoda (@roman_paliwoda) June 26, 2020
Społeczeństwo. Ale ono jak widać przemyślało.
— Michał Jaros (@JarosMichal) June 26, 2020
Gratulacje za promowanie wandalizmu. Bardzo obywatelska postawa.
— Zuzanna Dąbrowska (@zuzanna_dab) June 26, 2020
Michał Jaros "Poseł na Sejm. Mąż Ani, tata Ignacego i Ksawerego." I zwolennik chuliganerii, która zniszczyła komuś elewację budynku. Na pewno właściciele się ucieszyli.
— Angelika Guja (@AngelikaGuja) June 26, 2020
Popiera Pan taki wandalizm? Kto zapłaci za te zniszczenia? Skoro Pan to firmuje, to rozumiem, że PO? A może sam Pan to namalował?
— Obi-Wan Kenobi???????? (@ObiWanKenobiS24) June 26, 2020
W #LwówekŚląski już wiedzą! To minie! Musimy tylko wszyscy iść na #wybory2020 i wesprzeć @trzaskowski2020 bo wszyscy zasługujemy na #SilnyPrezydent #piatekdlarafała #Trzaskowski2020 pic.twitter.com/t5pDSrvQ3x
— Michał Jaros (@JarosMichal) June 26, 2020
