Stanowski kontra Wysocka-Schnepf! "Słuchaj wiedźmo…"

Co musisz wiedzieć?
- Dorota Wysocka-Schnepf zasugerowała na X, że Krzysztof Stanowski pomaga chorym dzieciom dla poprawy wizerunku.
- Stanowski odpowiedział ostrym wpisem.
- W tle wcześniejsza sprzeczka o nieoznaczoną grafikę AI na profilu Kanału Zero.
Stanowski kontra Wysocka-Schnepf
Wysocka-Schnepf odniosła się do Stanowskiego na platformie X, sugerując działania wizerunkowe poprzez dobroczynność.
"Odgłosy z kanałów: gorączkowe prace nad planem ocieplenia ufajdanego wizerunku kapłana mamony. Najpewniej stanie na zrzutce. Najlepiej na dziecko. Albo całą grupę dzieci. Chorych, pokrzywdzonych. Niech choć one zyskają na tym, że kreacja fejkowego moralisty wypadła poniżej zera" – napisała.
Mocna odpowiedź Stanowskiego
Założyciel Kanału Zero w odpowiedzi pod jej wpisem nie przebierał w słowach: "Słuchaj wiedźmo, ani nie mam ufajdanego wizerunku, ani nie pomagam ludziom dla jego ratowania. Aktualnie pływam sobie, ale nie jak ty – w toksynach, tylko po jeziorze. Jak będę miał ochotę komuś pomóc, to pomogę, tobie też to polecam, nawet jeśli to nie wpisuje się w rodzinne tradycje".
Wymianę zdań poprzedził konflikt na X dotyczący przeprosin po publikacji w mediach Kanału Zero grafiki stworzonej przez AI bez oznaczenia, że to nie jest prawdziwe zdjęcie.
- Komunikat dla mieszkańców Lublina
- Komunikat dla mieszkańców Małopolski
- Komunikat dla mieszkańców Podkarpacia
- Komunikat dla mieszkańców Łodzi
- Komunikat dla mieszkańców Wrocławia
- Wyłączenia prądu. Ważny komunikat dla mieszkańców lubelskiego
- Tadeusz Płużański: Polski pilot ofiarą mordercy sądowego, który awansował na prezesa Sądu Najwyższego
Stanowski uderzył w Wysocką-Schnepf podczas debaty TVP
Przypomnijmy, że podczas debaty prezydenckiej Krzysztof Stanowski krytykował wybór Doroty Wysockiej-Schnepf na prowadzącą, wskazując na jej "skompromitowaną i upolitycznioną" postawę.
– Nie jest to pierwszy raz w historii, gdy osoba nazwiskiem Schnepf przepytuje Polaków. Mam nadzieję, że wyjdziemy stąd wszyscy cali i zdrowi. Ale dobrze, że pani tu jest, bo jest pani prawdziwym symbolem tego, co się dzieje z polskimi mediami, co się działo kiedyś i co się dzieje nadal. Że nie jest to czysta woda, tylko to jest taki sam ściek, jak był wcześniej. Że prezesem TVP jest dzisiaj człowiek, który był u Rafała Trzaskowskiego, w spółce autobusowej zarządzał, że pani mąż czeka na ambasadorską nominację od nowego prezydenta, domyślamy się którego – mówił Stanowski.