[video] SLASH już 12 lutego zagra w Polsce

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, gitarzysta i kompozytor - już w lutym w Polsce wystąpi SLASH! Będzie to już czwarta wizyta artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators! Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, "Living The Dream", który ukazał 21 września. W roli supportu wystąpi Phil Campbell and the Bastard Sons!
 [video] SLASH już 12 lutego zagra w Polsce
/ Materiały prasowe

METAL MIND PRODUCTIONS 

Zaprasza 

SLASH 
featuring Myles Kennedy and The Conspirators 
support: 
Phil Campbell and the Bastard Sons 
12.02.2019 – Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00 

Otwarcie bram: godz. 18.30 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: 

Płyta stojąca (goldencircle): 350/ 370 zł 
Płyta stojąca: 220/ 240 zł 
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł 
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł 
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł 
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł 

Bilety już w sprzedaży! 
 
Bilety do nabycia na stronach: 
www.shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.plwww.ebilet.pl,www.biletin.pl 



Phil Campbell to gitarzysta, który z Motörhead związany był przez 32 lata, wydał z tym zespołem 16 płyt studyjnych i 4 albumy koncertowe, które znalazły miliony nabywców na całym świecie, a także koncertował na największych festiwalach muzycznych. Phil Campbell to artysta, który ma w sobie niezwykłą pasję do muzyki i to właśnie to pasja doprowadziła do utworzenia formacji Phil Campbell and the Bastard Sons, kapeli, w której obok samego artysty znaleźli się też jego synowie: Todd, Dane, Tyla, a towarzyszy im wokalista Neil Starr. Formacja do życia powołana została w 2016 roku, a na żywo zadebiutowała na niemieckim festiwal Wacken, od tamtej pory zespół koncertował wspólnie m.in. z Saxon czy Guns'N'Roses. Pełnowymiarowy debiutancki krążek kapeli, „The Age of Absurdity" ukazał się w styczniu tego roku, a zawiera 11 kompozycji i 1 bonus track, cover utworu Hawkwind. Płyta zebrała rewelacyjne recenzje: „StreetKiller Rock 'n' Roll, Classic Rock, Grunge–twórczość Phila Campbella z rodziną jest tak różnorodna i świetnie im się to udaje. Życie po MOTÖRHEAD trwa!" (Rocks) A na żywo oprócz koncertowych wersji utworów z debiutanckiego albumu na pewno nie zabraknie też klasycznych numerówMotörhead! 

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash'sSnakepit, VelvetRevolver  a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' RosesSlash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder. 
W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, DaveGrohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, OzzyOsbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  EricValentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane'sAddiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine InchNails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta BobbySchneck, basista Todd Kerns oraz perkusista BrentFitz. 

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty,  "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje jak "You're A Lie" i "Standing In The Sun". W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru "NothingLeft To Fear", który wyprodukowany został przez jego firmę producencką  SLASHfiction. 

We wrześniu 2014 roku ukazał się kolejny albumu Slasha - "World On Fire", a w ramach promocji tej płyty artysta dał w Polsce dwa fenomenalne koncerty (TAURON Arena Kraków, 2014 r.; Atlas Arena, Łódź, 2015 r.). Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i BrentFitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znalazło się 16 kompozycji, które udowodniły, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie. W tym samym roku Slash wraz z zespołem nagrał "LIVE AT THE ROXY 9/25/14", zapis tego niezwykłego koncertu wydany został na DVD, Blu - Rayu, 3 LP  oraz 2 CD.  Artysta zaangażował się także w produkcję kolejnego horroru, "The HellWithin". W 2016 roku Slash wyruszył w trasę koncertową „Not in ThisLifetime... Tour" ze swoim macierzystym zespołem, Guns N' Roses, której zakończenie przewidziane jest na 29 listopada 2018 w Johannesburgu w Południowej Afryce. 

"Living The Dream" to najnowszy krążek Slasha i spółki, który ukazał się 21 września (płyta w różnych formatach dostępna jest na stronie www.slashonline.com). Produkcję płyty artysta powierzył sprawdzonemu przy okazji albumu "World On Fire" fachowcowi, Michaelowi "Elvisowi" Baskette, a barwną okładkę płyty stworzył wybitny artysta Ron English. Na płycie debiutuje także gitarzysta rytmiczny, który przez ostatnie kilka lat towarzyszył Konspiratorom w trasie, Frank Sidoris. Na albumie znajduje się 12 numerów, firmowanych elektryzującymi i dynamicznymi riffami oraz lirycznymi solówkami, które są już znakiem firmowym Slasha. "W stosunku do 'World on Fire' na pewno dokonał się tutaj pewien naturalny postęp" - tak o nowej płycie mówi sam Slash - "Myślę, że ta płyta jest trochę bardziej urozmaicona, niektóre pomysły są po prostu nieprzewidywalne. Jednocześnie album ten ma też wyraźniejszą strukturę, utwory są krótsze i szybciej przechodzimy tutaj do istoty rzeczy niż ostatnim razem". Trasa promująca ten krążek rozpoczęła się we wrześniu w Stanach, następnie w listopadzie i grudniu Slash kończy trasę z Gunsami, a później wraca do promowania "Living The Dream" i razem z MylesemKennedy'm i The Conspirators zagra w Europie. Trasa na Starym Kontynencie rozpocznie się 7 lutego w Niemczech i potrwa do 15 marca i zakończy się w Portugalii, a artysta wystąpi w sumie w 21 największych europejskich miastach. A już 12 lutego zarówno te najnowsze utwory, jak i największe hity Slasha na żywo usłyszeć będzie można w łódzkiej Atlas Arenie, zapraszamy serdecznie! 

Więcej informacji: 
http://slashonline.com 
https://twitter.com/#!/slash 
https://www.facebook.com/Slash 
http://www.youtube.com/slash 
www.metalmind.com.pl




 

POLECANE
Łukasz Jasina: Problemem jest Zełenski tylko u nas
Łukasz Jasina: Problemem jest Zełenski

Relacje polsko-ukraińskie po czterech latach wojny weszły w fazę wyraźnego ochłodzenia. Coraz więcej napięć pojawia się wokół decyzji prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, które – zdaniem części ekspertów – utrudniają dialog z Polską i osłabiają pozycję samej Ukrainy. Najnowsze wydarzenia pokazują, że powrót do bliskiej współpracy z pierwszych miesięcy wojny staje się coraz trudniejszy

Niemiecki dom aukcyjny handluje rzeczami ofiar niemieckich zbrodni gorące
Niemiecki dom aukcyjny handluje rzeczami ofiar niemieckich zbrodni

Niemiecki dom aukcyjny Felzmann chce sprzedać na licytacji dokumenty należące do ofiar obozów koncentracyjnych. Wśród wystawionych przedmiotów są listy więźniów, kartoteki Gestapo i osobiste pamiątki. Organizacje pamięci o Holokauście mówią o „skandalu” i żądają natychmiastowego przerwania aukcji.

Tragedia w Wielkopolsce: 45-latek znaleziony martwy z ostatniej chwili
Tragedia w Wielkopolsce: 45-latek znaleziony martwy

Policja wyjaśnia, jak zginął 45-latek, którego ciało zostało znalezione w sobotę po południu na jednej z ulic w Poznaniu. Niewykluczone, że mężczyzna został pobity; zatrzymano dwie osoby.

Zdjęcie Polaka otrzymało wyróżnienie od NASA Wiadomości
Zdjęcie Polaka otrzymało wyróżnienie od NASA

Zdjęcie wykonane przez Piotra Czerskiego trafiło 15 listopada na stronę NASA jako Astronomy Picture of the Day. To ogromne wyróżnienie, przyznawane jedynie najbardziej wyjątkowym fotografiom związanym z kosmosem. Jego praca, zatytułowana „Andromeda i Przyjaciele”, przedstawia Galaktykę Andromedy oraz towarzyszące jej mniejsze galaktyki - M32 i M110.

Karol Nawrocki: zapraszam Zełenskiego do Warszawy Wiadomości
Karol Nawrocki: zapraszam Zełenskiego do Warszawy

Prezydent Karol Nawrocki w rozmowie z tygodnikiem Do Rzeczy (która ukaże się w najbliższym wydaniu) stwierdził, że oczekuje przyjazdu Wołodymyra Zełenskiego do Polski. Podkreślił, że wizyta w Warszawie byłaby okazją do spotkania z ukraińską diasporą oraz do podziękowania Polakom za wsparcie udzielane Ukrainie od początku wojny.

Kontuzja w reprezentacji Polski przed meczem z Maltą z ostatniej chwili
Kontuzja w reprezentacji Polski przed meczem z Maltą

Sebastian Szymański opuścił zgrupowanie kadry przed poniedziałkowym meczem z Maltą, który zakończy fazę grupową eliminacji mistrzostw świata - poinformował selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Jan Urban, cytowany na stronie PZPN.

Niemiecki historyk: Berlin wykorzystuje „kulturę pamięci”, aby blokować reparacje wojenne tylko u nas
Niemiecki historyk: Berlin wykorzystuje „kulturę pamięci”, aby blokować reparacje wojenne

Niemiecki historyk Karl Heinz Roth ujawnia, że Berlin stosuje „kulturę pamięci” jako strategię odsuwania rozmów o odszkodowaniach za II wojnę światową. Jego analiza pokazuje, jak ta metoda zadziałała wobec Grecji — i jak podobny mechanizm ma dziś dotyczyć Polski.

Atak zimy nad Polską: nadchodzą śnieg i przymrozki Wiadomości
Atak zimy nad Polską: nadchodzą śnieg i przymrozki

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, nad wschodnią i południowo-wschodnią częścią Europy będzie zalegał jeszcze słabnący układ wyżowy. Resztę kontynentu zdominują liczne niże z frontami atmosferycznymi. Polska od południowego zachodu będzie się dostawać pod wpływ zatoki niżowej z pofalowanym frontem chłodnym. Na froncie tym utworzy się płytki ośrodek niżowy, który w ciągu dnia przemieszczać się będzie przez północną część kraju. Napływać będzie wilgotne powietrze polarne morskie, które przejściowo będzie wypierać z północy kraju chłodniejsze powietrze pochodzenia arktycznego.

Ważny komunikat dla mieszkańców Łodzi z ostatniej chwili
Ważny komunikat dla mieszkańców Łodzi

Od 7 listopada 2025 roku w Łodzi działa pierwszy odcinkowy pomiar prędkości. System pojawił się na ul. Chocianowickiej i ma zwiększyć bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych. Gdzie dokładnie stanęły kamery, jakie obowiązuje tu ograniczenie oraz dlaczego wybrano właśnie to miejsce?

Tusk znowu kłamał? Naczelna Izba Lekarska odpowiada premierowi z ostatniej chwili
Tusk znowu kłamał? Naczelna Izba Lekarska odpowiada premierowi

Premier Donald Tusk podczas piątkowej konferencji prasowej w Retkowie stanowczo zaprzeczył doniesieniom o odsyłaniu pacjentów onkologicznych ze szpitali. „To jest kłamstwo, prostowaliśmy te informacje” - mówił szef rządu. Dodał: „Do tej pory informacje, jakie przekazywano, były sprawdzane natychmiast i okazywały się nieprawdziwe”. Podkreślił, że szpitale nie mają prawa odsyłać tych chorych, a w razie choćby jednego przypadku osobiście interweniuje minister zdrowia. Tusk wspomniał też o rozmowie z szefową MZ, Jolantą Sobierańską-Grendą.

REKLAMA

[video] SLASH już 12 lutego zagra w Polsce

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock'n'rollowej sceny, gitarzysta i kompozytor - już w lutym w Polsce wystąpi SLASH! Będzie to już czwarta wizyta artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators! Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, "Living The Dream", który ukazał 21 września. W roli supportu wystąpi Phil Campbell and the Bastard Sons!
 [video] SLASH już 12 lutego zagra w Polsce
/ Materiały prasowe

METAL MIND PRODUCTIONS 

Zaprasza 

SLASH 
featuring Myles Kennedy and The Conspirators 
support: 
Phil Campbell and the Bastard Sons 
12.02.2019 – Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00 

Otwarcie bram: godz. 18.30 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu: 

Płyta stojąca (goldencircle): 350/ 370 zł 
Płyta stojąca: 220/ 240 zł 
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł 
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł 
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł 
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł 

Bilety już w sprzedaży! 
 
Bilety do nabycia na stronach: 
www.shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), www.eventim.plwww.ebilet.pl,www.biletin.pl 



Phil Campbell to gitarzysta, który z Motörhead związany był przez 32 lata, wydał z tym zespołem 16 płyt studyjnych i 4 albumy koncertowe, które znalazły miliony nabywców na całym świecie, a także koncertował na największych festiwalach muzycznych. Phil Campbell to artysta, który ma w sobie niezwykłą pasję do muzyki i to właśnie to pasja doprowadziła do utworzenia formacji Phil Campbell and the Bastard Sons, kapeli, w której obok samego artysty znaleźli się też jego synowie: Todd, Dane, Tyla, a towarzyszy im wokalista Neil Starr. Formacja do życia powołana została w 2016 roku, a na żywo zadebiutowała na niemieckim festiwal Wacken, od tamtej pory zespół koncertował wspólnie m.in. z Saxon czy Guns'N'Roses. Pełnowymiarowy debiutancki krążek kapeli, „The Age of Absurdity" ukazał się w styczniu tego roku, a zawiera 11 kompozycji i 1 bonus track, cover utworu Hawkwind. Płyta zebrała rewelacyjne recenzje: „StreetKiller Rock 'n' Roll, Classic Rock, Grunge–twórczość Phila Campbella z rodziną jest tak różnorodna i świetnie im się to udaje. Życie po MOTÖRHEAD trwa!" (Rocks) A na żywo oprócz koncertowych wersji utworów z debiutanckiego albumu na pewno nie zabraknie też klasycznych numerówMotörhead! 

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N' Roses, Slash'sSnakepit, VelvetRevolver  a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu "Total Guitar", natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N' RosesSlash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder. 
W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, DaveGrohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, OzzyOsbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  EricValentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane'sAddiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine InchNails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta BobbySchneck, basista Todd Kerns oraz perkusista BrentFitz. 

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty,  "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje jak "You're A Lie" i "Standing In The Sun". W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru "NothingLeft To Fear", który wyprodukowany został przez jego firmę producencką  SLASHfiction. 

We wrześniu 2014 roku ukazał się kolejny albumu Slasha - "World On Fire", a w ramach promocji tej płyty artysta dał w Polsce dwa fenomenalne koncerty (TAURON Arena Kraków, 2014 r.; Atlas Arena, Łódź, 2015 r.). Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i BrentFitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael "Elvis" Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znalazło się 16 kompozycji, które udowodniły, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie. W tym samym roku Slash wraz z zespołem nagrał "LIVE AT THE ROXY 9/25/14", zapis tego niezwykłego koncertu wydany został na DVD, Blu - Rayu, 3 LP  oraz 2 CD.  Artysta zaangażował się także w produkcję kolejnego horroru, "The HellWithin". W 2016 roku Slash wyruszył w trasę koncertową „Not in ThisLifetime... Tour" ze swoim macierzystym zespołem, Guns N' Roses, której zakończenie przewidziane jest na 29 listopada 2018 w Johannesburgu w Południowej Afryce. 

"Living The Dream" to najnowszy krążek Slasha i spółki, który ukazał się 21 września (płyta w różnych formatach dostępna jest na stronie www.slashonline.com). Produkcję płyty artysta powierzył sprawdzonemu przy okazji albumu "World On Fire" fachowcowi, Michaelowi "Elvisowi" Baskette, a barwną okładkę płyty stworzył wybitny artysta Ron English. Na płycie debiutuje także gitarzysta rytmiczny, który przez ostatnie kilka lat towarzyszył Konspiratorom w trasie, Frank Sidoris. Na albumie znajduje się 12 numerów, firmowanych elektryzującymi i dynamicznymi riffami oraz lirycznymi solówkami, które są już znakiem firmowym Slasha. "W stosunku do 'World on Fire' na pewno dokonał się tutaj pewien naturalny postęp" - tak o nowej płycie mówi sam Slash - "Myślę, że ta płyta jest trochę bardziej urozmaicona, niektóre pomysły są po prostu nieprzewidywalne. Jednocześnie album ten ma też wyraźniejszą strukturę, utwory są krótsze i szybciej przechodzimy tutaj do istoty rzeczy niż ostatnim razem". Trasa promująca ten krążek rozpoczęła się we wrześniu w Stanach, następnie w listopadzie i grudniu Slash kończy trasę z Gunsami, a później wraca do promowania "Living The Dream" i razem z MylesemKennedy'm i The Conspirators zagra w Europie. Trasa na Starym Kontynencie rozpocznie się 7 lutego w Niemczech i potrwa do 15 marca i zakończy się w Portugalii, a artysta wystąpi w sumie w 21 największych europejskich miastach. A już 12 lutego zarówno te najnowsze utwory, jak i największe hity Slasha na żywo usłyszeć będzie można w łódzkiej Atlas Arenie, zapraszamy serdecznie! 

Więcej informacji: 
http://slashonline.com 
https://twitter.com/#!/slash 
https://www.facebook.com/Slash 
http://www.youtube.com/slash 
www.metalmind.com.pl





 

Polecane
Emerytury
Stażowe