Trzaskowski: Korpus obywateli musi ruszyć i pilnować wyborów w każdej komisji w Polsce z ostatniej chwili
Trzaskowski: Korpus obywateli musi ruszyć i pilnować wyborów w każdej komisji w Polsce

Korpus obywateli musi ruszyć i pilnować wyborów parlamentarnych w każdej komisji w Polsce — powiedział w środę w Toruniu wiceszef PO, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. W jego ocenie istnieje "zagrożenie, że jesienne wybory nie będą w pełni równe".

Nieoficjalnie: Jest decyzja UE ws. sankcji dla Rosji z ostatniej chwili
Nieoficjalnie: Jest decyzja UE ws. sankcji dla Rosji

W Brukseli państwa Unii Europejskiej podjęły decyzję o rozszerzeniu sankcji na Rosję poprzez wpisanie na listy sankcyjne kolejnych osób i podmiotów - przekazało PAP źródło UE.

Śnięte ryby w Odrze. Na odcinku czeskim z ostatniej chwili
Śnięte ryby w Odrze. Na odcinku czeskim

W zeszłym roku mieliśmy do czynienia ze zjawiskiem śnięcia ryb w Odrze na odcinku polskim, co stało się przedmiotem ogromnej akcji propagandowej niemieckich i "wiodących mediów" w Polsce. W tym roku zjawisko pojawiło się w Czechach.

Robert Lewandowski jest zaniepokojony. Szybka reakcja PZPN z ostatniej chwili
Robert Lewandowski jest zaniepokojony. Szybka reakcja PZPN

Robert Lewandowski ma być zaniepokojony ostatnimi aferami wokół PZPN - wynika ze słów dziennikarza sportowego Mateusza Borka. Jest stanowisko Polskiego Związku Piłki Nożnej w tej sprawie.

Beata Szydło: Nagle okazuje się, że według Francji i Niemiec ochrona europejskiego rynku jest „niezgodna z Traktatami” z ostatniej chwili
Beata Szydło: Nagle okazuje się, że według Francji i Niemiec ochrona europejskiego rynku jest „niezgodna z Traktatami”

Europoseł Beata Szydło za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat stanowisk wkadz Francji i Niemiec w sprawie dalszego blokowania importu na rynki UE zboża z Ukrainy.

[Nasz News] Zniszczono wystawę IPN towarzyszącą obchodom Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu w Lublinie z ostatniej chwili
[Nasz News] Zniszczono wystawę IPN towarzyszącą obchodom Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu w Lublinie

Jak udało nam się ustalić, 24 lipca zniszczono wystawę "Kościoły i kaplice na Wołyniu z obrazami Włodzimierza Sławosza Dębskiego" w Lublinie, której otwarcie było wydarzeniem towarzyszącym Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP.

Zaskakujące słowa Igi Świątek. Zwróciła się do polskich kibiców z ostatniej chwili
Zaskakujące słowa Igi Świątek. Zwróciła się do polskich kibiców

Iga Świątek ma już za sobą pierwszą wygraną na warszawskich kortach, gdzie trwa Paribas Warsaw Open. Polka po udanym spotkaniu zwróciła się do polskich kibiców.

Sikorski obraził się na Tuska? z ostatniej chwili
Sikorski obraził się na Tuska?

Stosunki Radosława Sikorskiego i Donalda Tuska nie od dziś są złożone.

Burza wokół Fernando Santosa. Pojawiły się nowe informacje z ostatniej chwili
Burza wokół Fernando Santosa. Pojawiły się nowe informacje

Fernando Santos w dalszym ciągu jest selekcjonerem reprezentacji Polski. Takie stanowisko po zeszłotygodniowym zamieszaniu przedstawił PZPN z Cezarym Kuleszą na czele. Z kolei teraz pojawiły się zaskakujące informacje w sprawie urlopu portugalskiego trenera.

Kukiz: Czekam na podpisanie przez prezesa PiS umowy z postulatami Kukiz'15 z ostatniej chwili
Kukiz: Czekam na podpisanie przez prezesa PiS umowy z postulatami Kukiz'15

Czekam na podpisanie przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego umowy z postulatami Kukiz15 – powiedział w środę w Radiu Wrocław lider Kukiz15 Paweł Kukiz. Dodał, że dopóki się to nie stanie, nie może powiedzieć czy będzie startował w wyborach do Sejmu.

Sytuacja na granicy. Nowy komunikat Straży Granicznej z ostatniej chwili
Sytuacja na granicy. Nowy komunikat Straży Granicznej

130 cudzoziemców, wśród których byli m.in. obywatele Gambii, Jemenu i Indii, próbowało minionej doby przedostać się z Białorusi do Polski – podała w środę rano Straż Graniczna.

Bild. Niemiecka Bundeswehra krytycznie o przebiegu kontrofensywy Ukrainy z ostatniej chwili
"Bild". Niemiecka Bundeswehra krytycznie o przebiegu kontrofensywy Ukrainy

Niemieckie media miały dotrzeć do dokumentu Bundeswehry, który krytycznie ocenia działania podejmowane przez Ukrainę w trakcie kontrofensywy.

PiS rusza z kolejną odsłoną akcji Drużyna afer Tuska z ostatniej chwili
PiS rusza z kolejną odsłoną akcji "Drużyna afer Tuska"

Prawo i Sprawiedliwość rusza z kolejną odsłoną akcji "Drużyna afer Tuska". Podczas serii konferencji prasowych pokażemy jak wygląda władza polityków PO w samorządach naznaczonych aferami, a wręcz licznymi przestępstwami; pokażemy sprawy, które Donald Tusk najchętniej zamiótłby pod dywan - mówił PAP rzecznik PiS Rafał Bochenek.

Znana dziennikarka TVN przyznała się przed kamerą do podania nieprawdziwych informacji nt. Kaczyńskiego [VIDEO] z ostatniej chwili
Znana dziennikarka TVN przyznała się przed kamerą do podania nieprawdziwych informacji nt. Kaczyńskiego [VIDEO]

W 2010 roku Fakty TVN podały rzekomy cytat z Jarosława Kaczyńskiego, który miał powiedzieć "I nadejdą jeszcze czasy, gdy prawdziwi Polacy dojdą do władzy", co było nieprawdą.

GIS ostrzega. Uważaj na te wegańskie czipsy! z ostatniej chwili
GIS ostrzega. Uważaj na te wegańskie czipsy!

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował we wtorek o wycofaniu z obrotu partii chipsów warzywnych "enerBio Chipsy warzywne 75 g, z trzech rodzajów warzyw, produkt odpowiedni dla vegan".

Ku*wy!. Lempart do policjantów na pikiecie w obronie Pani Joanny [VIDEO] z ostatniej chwili
"Ku*wy!". Lempart do policjantów na pikiecie "w obronie Pani Joanny" [VIDEO]

Jeszcze nie przebrzmiało "oburzenie" ws. użycia przez Jarosława Kaczyńskiego określenia "ryży" wobec Donalda Tuska, a już polityczna sojusznik lidera Platformy Obywatelskiej zwyzywała policjantów ochraniających komisariat przy ul. Królewskiej w Krakowie.

Szojgu udał się do Korei Północnej. To pierwsza taka wizyta od lat z ostatniej chwili
Szojgu udał się do Korei Północnej. To pierwsza taka wizyta od lat

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu przybył we wtorek do Korea Północnej, by - jak podano oficjalnie - uczestniczyć w uroczystościach związanych z 70. rocznicą zawarcia rozejmu, który położył de facto kres wojnie na Półwyspie Koreańskim.

Wpadka w Pałacu Buckingham. Chodzi o spotkanie księżnej Meghan i księcia Williama z ostatniej chwili
Wpadka w Pałacu Buckingham. Chodzi o spotkanie księżnej Meghan i księcia Williama

Pierwsze spotkanie Meghan Markle z księciem Williamem nie należało do udanych. W Pałacu Buckingham doszło bowiem do krępującej wpadki.

Tragiczny wypadek w Gdańsku. Jest ofiara śmiertelna z ostatniej chwili
Tragiczny wypadek w Gdańsku. Jest ofiara śmiertelna

W Gdańsku doszło do śmiertelnego wypadku. Na miejscu musiała interweniować policja i straż pożarna. 30-letniego kierowcy pomimo wysiłków medyków nie udało się uratować. 

Założyciel znanej sondażowni postulował aresztowanie paru pisowców dla efektu medialnego? z ostatniej chwili
Założyciel znanej sondażowni postulował "aresztowanie paru pisowców dla efektu medialnego"?

Jakub Bierzyński, jako współzałożyciel polskiego oddziału firmy sondażowej Kantar Millward Brown (wcześniej Millward Brown) pod nazwą SMG/KRC, jest dyżurnym ekspertem wiodących mediów. W sieci znany jest również jako jednostronny i kontrowersyjny aktywista.

Emerytury
Stażowe