Ewakuacja w Warszawie. Na miejscu pracują saperzy

W parku Marii Curie-Skłodowskiej robotnicy odkopali niewybuch. Policja ewakuowała osoby z czterech budynków. Na miejscu pracują saperzy.
Podczas prac remontowych w parku Marii Curie-Skłodowskiej na warszawskiej Ochocie odnaleziono pozostałości przedmiotów niebezpiecznych i wybuchowych z okresu II wojny światowej. Na miejsce został wezwany 18 patrol saperski z 2 pułku saperów
- poinformował wydział działań komunikacyjnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.
Konieczna była ewakuacja
Na miejscu są też policjanci, którzy zabezpieczają miejsce.
Konieczna była ewakuacja osób z czterech budynków. Nie ma żadnych utrudnień komunikacyjnych
- powiedział PAP sierż. szt. Jakub Pacyniak z ochockiej komendy.
MN,
PAP
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 07.04.2023 16:50
Źródło: PAP
Komentarze
Katastrofa awionetki w Warszawie. Są ofiary
25.06.2026 16:55
Złe wieści dla Rafała Trzaskowskiego. Rusza inicjatywa referendum
25.06.2026 16:20
Pogoda w Warszawie. Prognoza na piątek 26 czerwca
25.06.2026 15:40
Bąkiewicz: Niemieckie służby operują na terytorium RP
24.06.2026 23:13
Nawoływał do zabójstwa Nawrockiego. Prokuratura postawiła mu zarzuty
24.06.2026 19:13

Komentarzy: 0
Jak poinformował portal RMF24, Prokuratura Rejonowa w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie) postawiła zarzuty 61-letniemu Maciejowi C., który w okresie od 21 marca do 20 czerwca bieżącego roku miał zamieszczać w internecie wpisy nawołujące do zabójstwa osób pełniących najwyższe funkcje państwowe.
Czytaj więcej



