Była działaczka Platformy: „Dzięki Bogu, że rządzi PiS. Tusk czekałby na łaskę Niemiec”

Ostatecznie polskim służbom udało się obronić granicę, a żołnierze i funkcjonariusze przyjmują liczne dowody wdzięczności.
Nie głosowałam na PiS. Ale powiem jedno. Dzięki Bogu, że rządzi PiS. W aktualnej sytuacji Kaczyński z Morawieckim i Błaszczakiem trzymają rękę na pulsie. Tusk nie miał ochoty nawet zasieki tworzyć, o murze nie wspominając. Czekałby na łaskę Niemiec
- pisze Aleksandra Wasilewska, była działaczka zachodniopomorskiej Platformy, wyrzucona po krytyce kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta.
Nie głosowałam na PiS. Ale powiem jedno. Dzięki Bogu, że rządzi PiS.
— Aleksandra Wasilewska (@OlaWasilewska77) November 8, 2021
W aktualnej sytuacji, Kaczyński z Morawieckim i Błaszczakiem trzymają rękę na pulsie.
Tusk nie miał ochoty nawet zasieki tworzyć, o murze nie wspominając. Czekałby na łaskę Niemiec. 🤔
Komentarze
Rząd Niemiec chce zmienić zasady, zanim AfD przejmie władzę

Obajtek: Tusk chce ograbić polskie firmy paliwowe na 4 mld zł

AK-owcy muszą udać się do niemieckich sądów? Prawnik wyjaśnia

TSUE odmówił sędziwemu żołnierzowi AK ws. niemieckiego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie"

