Dramat na Śląsku. Pijany wjechał w ludzi wracających z kościoła

- Do zdarzenia doszło w Ujsołach w woj. śląskim
- Kierowca był pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy
- Rannych zostało pięć osób, w tym 13-latek
Niebezpieczny wypadek w Ujsołach
Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w miejscowości Ujsoły w powiecie żywieckim.
Jak poinformował mł. asp. Bogusław Rosa z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, 22-letni kierowca forda prowadził pojazd pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania.
Najpierw zderzenie, potem wjazd w ludzi
Z ustaleń policji wynika, że kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w busa.
Następnie samochód wjechał w przystanek autobusowy, na którym znajdowały się osoby oczekujące.
Ranni wracali z kościoła
W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało pięć osób. Wśród nich jest 13-letnie dziecko.
Jak przekazał policjant, osoby te wracały z nabożeństwa Wielkiego Piątku.
Stan poszkodowanych i działania służb
Policja poinformowała, że mimo obrażeń życie rannych nie jest zagrożone.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez służby.
Komentarze
Szybowiec rozbił się na lotnisku w Krośnie
Nie żyje żołnierz z Dęblina. Tragiczny wypadek na Podkarpaciu
Ważny komunikat dla mieszkańców Śląska

Tragiczny finał wyprawy na Rysy. Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie

Wypadek Łukasza Litewki. Prokuratura ujawnia wyniki analizy monitoringu









