Szukaj
Konto

Wąsik: Straż Graniczna udzieliła pomocy 12 emigrantom

Zdjęcie ilustracyjne
Źródło: PAP/Artur Reszko
Straż Graniczna udzieliła pomocy emigrantom, którzy po przekroczeniu granicy w Puszczy Białowieskiej, utnęli na bagnach – poinformował wiceszef MSWiA Maciej Wąsik.

Z informacji podanych przez wiceszefa MSWiA wynika, że chodzi o grupę 12 osób, które przekroczyły granice w Puszczy Białowieskiej.

Jak podaje Maciej Wąsik, po przejściu granicy osoby te utknęły na bagnach.

"Wśród nich była ranna kobieta, osoba ze złamaną nogą i roczne dziecko. Łącznie 11 obywateli Iraku i 1 Egiptu. Wszyscy trafili do zamkniętego ośrodka" - podaje wiceminister.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 20.08.2021 12:49
Źródło: Twitter/Maciej Wąsik