Sam nazywał polskich żołnierzy „śmieciami”. Teraz Frasyniuk obruszył się po słowach Ziobry

Wrocławski sąd warunkowo umorzył w czwartek sprawę Władysława Frasyniuka oskarżonego o znieważenie żołnierzy. Chodzi o słowa byłego posła i opozycjonisty z czasów PRL na antenie TVN24, które zdaniem prokuratury stanowiły znieważenie polskich żołnierzy. Orzeczenie jest nieprawomocne. Prokuratura zapowiedziała apelację.
Polski Żołnierzu, pamiętaj, żaden śmieć nie jest w stanie Cię obrazić. Bronisz nas, naszych dzieci, domów, Ojczyzny. Na polskie sądy może nie masz co liczyć, ale na Polaków zawsze. Jesteśmy z Ciebie dumni. Chwała Ci, polski Żołnierzu
- skomentował decyzję sądu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Frasyniuk niezadowolony
- Kiedyś premier Leszek Miller powiedział do Zbigniewa Ziobry: "Jest pan zerem". I to się powszechnie przyjęło. "Zero", czyli nic. A "zero" nie jest w stanie nikogo obrazić
- obruszał się Frasyniuk w rozmowie z Wirtualną Polską.
Komentarze
Żurek w akcji. Czystki w prokuraturze wojskowej. „To człowiek Ziobry”

„Dymisja Żurka wisi na włosku”

Zbigniew Ziobro ma nowe obywatelstwo? Zaskakujące słowa premiera Węgier
Prokuratura doszła, skąd Zbigniew Ziobro wyleciał do USA

Żurek chce ekstradycji Ziobry z USA. „Czekamy do września”

