Makabryczny wypadek w Warszawie. Kobieta wciągnięta pod tramwaj

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek, 27 stycznia, na warszawskim Bródnie w godzinach wieczornych.
Jak informuje dziennik "Super Express" około godz. 17 "przy skrzyżowaniu ulic Rembielińskiej i Bartniczej na Bródnie, kierujący tramwajem potrącił 38-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych". Do zdarzenia natychmiast rozdysponowano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Uderzenie było tak silne, że aby wyciągnąć poszkodowaną, potrzebny był przyjazd specjalistycznego dźwigu. "Mimo sprawnie przeprowadzonej akcji ratunkowej, życia 38-latki nie udało się uratować" - przekazano.
Według wstępnych ustaleń śledczych, ofiara przechodziła przez pasy na czerwonym świetle.
- Apelujemy do kierowców i pieszych o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Musimy być świadomi niebezpieczeństw, na jakie jesteśmy narażeni. Panujące złe warunki atmosferyczne, opady deszczu i śniegu, silny wiatr powinny zwiększyć naszą czujność i ostrożność. Przestrzeganie przepisów drogowych pozwoli nam na bezpieczne dotarcie do celu podróży - przekazała kom. Paulina Onyszko z północno-praskiej policji, która zajmuje się sprawą.
Komentarze
Alarm w Warszawskim metrze. Pilny komunikat policji
PiS chce Komisji Zaufania Publicznego ws. warszawskich szpitali. Jest zapowiedź ustawy

Alarm w warszawskim metrze. Z ruchu wyłączono 10 stacji

Pogoda w Warszawie. Prognoza na środę 24 czerwca
Rzesza polityków koalicji w warszawskich szpitalach. Obsadzają kluczowe stanowiska


