Adam Bodnar zajął stanowisko ws. symulacji zabójstwa abp. Jędraszewskiego
14.08.2019 20:17

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Rzecznik Praw Obywatelskich wywołany do tablicy przez dziennikarkę Ewę Zajączkowską ws. symulacji zabójstwa abp. Marka Jędraszewskiego na zabawie gejowskiej odniósł się do sprawy i złożył pewne deklaracje.
Przypomnijmy, Podczas wyborów Mister Gay 2019 w poznańskim klubie Punto jeden z uczestników, "Drag Queen Mariolkaa Rebell", symulował zabójstwo metropolity krakowskiego, abpa Marka Jędraszewskiego. O sprawie donosi TVP 3 oddział w Poznaniu.
Dziennikarka serwisu wSensie.pl Ewa Zajączkowska zapytała na Twitterze pana rzecznika czy zajmie się ta sprawą. Odpowiedział, że tak.
Dziennikarka serwisu wSensie.pl Ewa Zajączkowska zapytała na Twitterze pana rzecznika czy zajmie się ta sprawą. Odpowiedział, że tak.
Żądamy tolerancji i akceptacji! Chcemy równego traktowania, chcemy wolności od mowy nienawiści! A nie, czekaj... Halo @Adbodnar! Jest robota! pic.twitter.com/XeMY2w1XMS
— Ewa Zajączkowska (@EwaZajaczkowska) August 14, 2019

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 14.08.2019 20:17
Waldemar Żurek wycofał projekty "segregacji sędziów" z Komisji Weneckiej. Bodnar: Opinia KW i tak powstanie
01.08.2025 08:54

Komentarzy: 0
"Żurek wycofał projekt ustawy o weryfikacji sędziów powołanych po 2018 , by ukryć jego niezgodność z Konstytucją i prawem UE – ale to nic nie da. Brak współpracy z Komisją Wenecką utrudni, ale nie zatrzyma procesu oceny" – pisze na platformie X sędzia Kamila Borszowska-Moszowska, komentując jedną z pierwszych decyzji nowego ministra sprawiedliwości, Waldemara Żurka. Podobne wątpliwości wobec decyzji Żurka wyraził były szef resortu, Adam Bodnar.
Czytaj więcej
„Przyklejanie gęby”. Bodnar zdradził kulisy swojej dymisji
30.07.2025 10:37

Komentarzy: 0
Były minister sprawiedliwości Adam Bodnar ujawnił, jak wyglądały kulisy jego odwołania ze stanowiska. W rozmowie w programie „Fakty po Faktach” na antenie TVN24 odniósł się do decyzji premiera Donalda Tuska, nie kryjąc zaskoczenia i rozczarowania.
Czytaj więcej
Rafał Woś: Będzie lepiej, czyli gorzej
29.07.2025 20:28
Chcesz pozwać władzę przed sądem administracyjnym? Teraz będzie Cię to kosztowało o wiele więcej
27.07.2025 13:20
Co się dzieje z Donaldem Tuskiem? Opublikowano nagranie
24.07.2025 19:29

Komentarzy: 0
W czwartek w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość, podczas której prezydent Duda wręczył akty powołania nowym ministrom, których premier Tusk przedstawił w środę. Jak zauważyli internauci, premier był wyraźnie spięty, myliły mu się miesiące, lata, był rozkojarzony.
Czytaj więcej

