Marian Panic: Wyczuwam niemiecką konsternację polskimi Patriotami

Mam wrażenie, że nie tylko Putin czuje się "zagrożony" polskimi "patriotami". Tekst ma niby to charakter czysto informacyjny, ale gdzieś tam między wierszami wyczuć można wyraźnie niemiecką konsternację z tego powodu.
"Wielki zakup »patriotów«: Rosja czuje się zagrożona przez Polskę" - tak mniej więcej brzmi tytuł tego artykułu.
Marian Panic
Marian Panic

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 02.04.2018 06:00
Komentarze
Holandia wyśle na Ukrainę system obrony przeciwrakietowej Patriot
17.01.2023 22:31
Niemcy. Ruszyła relokacja systemu obrony Patriot do Polski
16.01.2023 13:32

Komentarzy: 0
Bundeswehra rozpoczyna relokację systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Patriot do Polski. Pierwsi żołnierze powinni wyruszyć w poniedziałek z Bad Suelze (Rugia, Meklemburgia-Pomorze Przednie) – informuje w poniedziałek agencja dpa, powołując się na źródła rządowe. Systemy uzbrojenia mają trafić do Polski „w najbliższych dniach”.
Czytaj więcej
Niemcy przekażą Patrioty Ukrainie. Szef MON nie przebiera w słowach
05.01.2023 22:59
Jest decyzja USA i Niemiec. Ukraina dostanie wozy bojowe i dodatkową baterię Patriotów
05.01.2023 21:19

Komentarzy: 0
USA przekażą Ukrainie wozy bojowe Bradley, zaś Niemcy wozy Marder – ogłosiły oba rządy po czwartkowej rozmowie prezydenta Joe Bidena i kanclerza Olafa Scholza we wspólnym oświadczeniu opublikowanym przez Biały Dom. Dodatkowo, Berlin dostarczy Ukrainie kolejną baterię systemu obrony powietrznej Patriot.
Czytaj więcej
Putin zapowiada zniszczenie Patriotów
25.12.2022 17:02

Komentarzy: 0
Władimir Putin oskarżył Zachód o próbę „rozerwania” Rosji i zapowiedział, że zniszczy systemy obrony powietrznej Patriot, które mają zostać przekazane Ukrainie przez Stany Zjednoczone zgodnie z obietnicą Joe Bidena.
Czytaj więcej

