[Grafzero vlog] "Czarne miasto" Marta Knopik - recenzja
Dobre fantasy to w ostatnich latach rzadkość. Dziś Grafzero vlog literacki bierze pod lupę "Czarne miasto" Marty Knopik. Czy opowieść o dziwacznym śląskim mieście, gdzie ludzie zeszli pod ziemię i egzystują w dawnych tunelach, to udany mariaż fantastyki i opowieści o śmierci, odchodzeniu i żegnaniu się z najbliższymi?

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 06.03.2020 21:23
Komentarze
Grafzero: Bookhaul i openboxing - jesień 2025
12.10.2025 21:15
Grafzero: "Agla. Abraxas" Radek Rak | Recenzje
05.10.2025 21:54

Komentarzy: 0
Oto jest - zamknięcie słynnej trylogii "Agla" Radka Raka. Co stanie się w finale: czy Sofia i Tymian znajdą szczęście? Kim jest tajemniczy Car? Jakie zagadki skrywa Syberia i Wieża Swedenborga? Grafzero vlog literacki nie zdradzi Wam tego przed lekturą, ale zaprasza na recenzję!
Czytaj więcej
Grafzero: "Kiedy będziesz gotowy, idź" Wojciech Gunia - recenzja
21.08.2025 22:22
Grafzero: Co będziemy czytać za 100 lat?
17.08.2025 22:51
Grafzero: Podsumowanie czytelnicze lato 2025
10.08.2025 22:10



