"Wypier***aj palancie", "Co to jest za frajer". Ostra wymiana zdań Śpiewaka i Czuchnowskiego
31.10.2020 10:09

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Do burzliwej kłótni doszło na Twitterze między lewicowym aktywistą Janem Śpiewakiem a dziennikarzem "Gazety Wyborczej" Wojciechem Czuchnowskim.
"Naziole rzucili się na pokojowych demonstrantów. Dostałem flarą w twarz" - informował podczas protestów Jan Śpiewak na Twitterze.
Tym wpisem był zaskoczony Wojciech Czuchnowski.
"Naziole? Przecież to twoi kolesie, zwolennicy PiSu i Dudy, który cię ułaskawił....." - stwierdził.
Lewicowy aktywista nie krył oburzenia postawą dziennikarza. "
Wypi***alaj palancie" - odpisał.
Wypierdalaj palancie.
— Jan Śpiewak (@JanSpiewak) October 30, 2020
"Zabolało gnojka" stwierdził Czuchnowski.
Zabolało gnojka...Wypad https://t.co/RLTU6evhbB
— wojciech czuchnowski (@czuchnowski) October 30, 2020
Następnie lewicowy aktywista poinformował w nietypowy sposób o tym, że Czuchnowski go zablokował.
Co to jest za frajer. pic.twitter.com/uhJzItjJWK
— Jan Śpiewak (@JanSpiewak) October 30, 2020
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 31.10.2020 10:09
Źródło: Twitter
Czuchnowski zaatakował fizycznie posła Dariusza Mateckiego. A tak tłumaczy to Gazeta Wyborcza
01.02.2025 19:08
Dziennikarz "Gazety Wyborczej" otrzyma zakaz wstępu do Sejmu? Jest wniosek
31.01.2025 17:25
Znany dziennikarz "Gazety Wyborczej" zaatakował fizycznie posła PiS
31.01.2025 12:01
Umorzono śledztwo ws. Jolanty Brzeskiej. Wstrząsające komentarze jej córki, współpracowniczki i Jana Śpiewaka
05.11.2024 14:48

Komentarzy: 0
"Było już tyle niewyjaśnionych mordów politycznych w Polsce, to będzie prawdopodobnie jeden z nich, bo tutaj też zbyt wysoko postawieni ludzie byli umoczeni i widać, że nikomu tak naprawdę na wyjaśnieniu tej sprawy nie zależało" – komentuje w rozmowie z Tysol.pl sprawę umorzenia śledztwa dotyczącego śmierci Jolanty Brzeskiej społecznik Jan Śpiewak. O komentarz poprosiliśmy także jej współpracowniczkę Ewę Andruszkiewicz i córkę Magdalenę Brzeską.
Czytaj więcej
Obrońca ks. Michała Olszewskiego: Artykuł Wojciecha Czuchnowskiego jest zupełnie niewiarygodny
30.10.2024 15:37

Komentarzy: 0
- Artykuł Wojciecha Czuchnowskiego jest zupełnie niewiarygodny – sprawę ostatniego tekstu w „Gazecie Wyborczej” dotyczącego śledztwa w sprawie Fundacji Profeto w rozmowie z Mateuszem Kosińskim komentuje mec. Krzysztof Wąsowski, obrońca księdza Michała Olszewskiego.
Czytaj więcej


