"Wołaj Kaczyńskiego. Zaraz będziesz martwy". Atak na siedzibę PiS w Warszawie [VIDEO]

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 15. Do budynku przy ul. Nowogrodzkiej 84/86, w którym znajduje się siedziba Prawa i Sprawiedliwości próbował wtargnąć mężczyzna. Po chwili zaczął grozić ochroniarzowi obiektu. Kopnął też w drzwi.
"Wołaj Kaczyńskiego"
W sieci pojawiło się nagranie, które przedstawia młodego mężczyznę, który usiłuje się dostać do siedziby PiS w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej. Mężczyzna był agresywny, zaatakował ochroniarza.
- Jak pan nie otworzy drzwi to je wybiję i pana zabiję (...) Chcesz się k*** zmierzyć? Wołaj Kaczyńskiego (...) estem najbardziej poważnym człowiekiem na świecie, a ty zaraz będziesz martwy. Wołaj Kaczyńskiego, wołaj Kaczyńskiego (...) Wołaj Kaczyńskiego, bo cię zabiję
- krzyczał młody mężczyzna
Na miejscu musiała interweniować policja, którą wezwali pracownicy ochrony.
"Funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który został przewieziony na komendę. Trwają z nim czynności"
- poinformował rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa III sierż. szt. Jakub Pacyniak. (PAP)
Tusk swoim szczuciem, poburzaniem, kłamstwami doprowadzi do tragedii!!! Mało Ci krwi na rękach @donaldtusk? pic.twitter.com/Jxc62jT89b
— APrawdaWasWyzwoli (@KrzysiekBlues) October 25, 2022
Solidarność zaprasza na pikietę przed sklepem Stokrotki w Warszawie
Pożar na Białołęce opanowany. Strażacy zakończyli akcję ratunkową

Zderzenie tramwajów w Warszawie. Są ranni i duże utrudnienia
Warszawa: Ogromny pożar na Białołęce. Kłęby dymu nad miastem
Zjechał trapem i zaczął uciekać. Szokujące sceny na lotnisku w Warszawie



