[WIDEO] „Ten kryzys może dotknąć wszystkie rodziny europejskie”. Mocne wystąpienie Beaty Szydło w PE
![[WIDEO] „Ten kryzys może dotknąć wszystkie rodziny europejskie”. Mocne wystąpienie Beaty Szydło w PE](https://tysol.pl/storage/files/2026/2/28/91d60a3a-5ee9-4bea-9805-c75bfe9893c6/Zrzut%20ekranu%202022-07-6%20o%2012.43.04.png?p=article_hero_mobile)
- W Europie narastają problemy związane z bezpieczeństwem dostaw paliw kopalnych oraz cenami energii i wywołaną w ich efekcie inflacją. To kryzys, z którym jak najszybciej powinni się zmierzyć przywódcy Unii na Radzie Europejskiej
- wskazuje Beata Szydło.
Eurodeputowana PiS podkreśla, że "ten kryzys może dotknąć wszystkie rodziny europejskie".
W Europie narastają problemy związane z bezpieczeństwem dostaw paliw kopalnych oraz cenami energii i wywołaną w ich efekcie inflacją. To kryzys, z którym jak najszybciej powinni się zmierzyć przywódcy Unii na Radzie Europejskiej. pic.twitter.com/31D9cQpx3d
— Beata Szydło (@BeataSzydlo) July 6, 2022
"Odbudowa Ukrainy, bezpieczeństwo energetyczne Unii Europejskiej, wzmocnienie zdolności obronnych państw unijnych i budowa silniejszej gospodarki europejskiej" - to priorytety czeskiej prezydencji w Radzie UE, o których w środę, podczas debaty w Parlamencie Europejskim w Strasburgu mówił premier Czech Petr Fiala.
Metsola wsparła KE: UE sięgnie po oszczędności obywateli

Źródło: W kuluarach PE mówi się o zmianie szefowej KE. Pogrążyła ją polityka gospodarcza



