RAZ: "Wałęsa znowu pokazuje dowód, że kradł dokumenty z archiwów. Gdzie jest prokuratura?"
04.05.2017 10:49

Komentarzy: 0
Udostępnij:
1 maja były prezydent Lech Wałęsa opublikował na portalu społecznościowym dokument, do którego - jak podkreśla prof. Sławomir Cenckiewicz - nie posiada tytułu prawnego. "Gdzie jest państwo prawa" - pyta historyk.
Dokument opublikowany przez Wałęsę to tajny dokument Urzędu Ochrony Państwa. Na fakt, że były prezydent nie powinien być w jego posiadaniu zwrócił uwagę prof. Sławomir Cenckiewicz.
"Wałęsa publikuje na FB dokument UOP z prywatnej kolekcji do posiadania którego nie ma tytułu prawnego! Pewnie z kolekcji "wypożyczonych" w latach 1992-1995" - komentuje całą sprawę historyk, i pyta: "Gdzie jest państwo prawa?".
Do sprawy odnieśli się także publicyści. Wśród nich: Rafał Ziemkiewicz.
L Wałęsa znowu pokazuje dowód, że kradł dokumenty z archiwów. Gdzie jest prokuratura? https://t.co/QQTv4CmLyi
— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) 3 maja 2017
/ Źródło: dorzeczy.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 04.05.2017 10:49
„Naród się wkurzy”. Wałęsa apeluje do Trzaskowskiego przed wyborami
10.05.2025 21:27
Jest ranking najbardziej popadających w samozachwyt polityków w Polsce
07.05.2025 19:46
Nie żyje syn Lecha Wałęsy. Ciało znaleźli policjanci po zawiadomieniu sąsiadów
01.05.2025 11:20
Lech Wałęsa poprze Trzaskowskiego. Będzie mu "pomagał"
06.04.2025 10:46

Komentarzy: 0
Wartościowi (ludzie) obrazili się na politykę, nie chcą się ubrudzić, brzydzą się nią, więc mamy, co mamy. Zostało paru porządnych, ale reszta to odpady - stwierdził w wywiadzie dla "Wprost" Lech Wałęsa. Do tej drugiej kategorii zaliczył m.in. Sławomira Mentzena.
Czytaj więcej
Wałęsa błaga Polaków: "Wspierajcie Tuska i Bodnara, to są dary Boże"
15.01.2025 19:58

Komentarzy: 0
Były prezydent Lech Wałęsa kolejny raz szokuje w sieci. – Proszę was, wspierajcie premiera Tuska, wspierajcie ministra sprawiedliwości Bodnara, to są dary Boże, jakie dostaliśmy na dzisiejsze czasy. Uwierzcie mi! – błaga w osobliwym apelu opublikowanym w mediach społecznościowych.
Czytaj więcej


