"Marzenie Kaczyńskiego od zawsze". Tusk jątrzy ws. stanu wyjątkowego na granicy

- Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Ministrów podjęła decyzję o zwróceniu się do prezydenta Dudy o przedłużenie stanu wyjątkowego o kolejne 60 dni. Tak jak państwo wiecie, sytuacja na polsko-białoruskiej granicy jest nadal bardzo trudna. Od początku tej wojny hybrydowej, bo tak ją trzeba nazywać, granicę polsko-białoruską próbowało przekroczyć około 10 tysięcy osób. Codziennie setki migrantów próbują przekroczyć nielegalnie polską granicę. Polska Straż Graniczna podejmuje wszelkie działania oraz wojsko i policja, aby nie dopuścić do tego typu działań.
- powiedział dziś rzecznik rządu Piotr Müller. Taka decyzja najwyraźniej nie spodobała się byłemu premierowi.
CZYTAJ TAKŻE: [VIDEO] Müller: Rada Ministrów zwróciła się do Prezydenta o przedłużenie stanu wyjątkowego o kolejne 60 dni
- Krok po kroku stajemy się państwem permanentnego stanu wyjątkowego. Marzenie Kaczyńskiego od zawsze.
- napisał na Twitterze lider PO, Donald Tusk.
Krok po kroku stajemy się państwem permanentnego stanu wyjątkowego. Marzenie Kaczyńskiego od zawsze.
— Donald Tusk (@donaldtusk) September 28, 2021
Tagi
Komentarze
Popłoch w KO po aferze w Szpitalu Południowym. "Tusk się przejął"
Tusk zabrał głos ws. afery w Szpitalu Południowym. „To konflikt między dwoma lekarzami”

Najgorsi ministrowie Tuska

Lasek odwołany. Tusk wybrał nowego pełnomocnika ds. CPK

Tusk po aferze w Szpitalu Południowym: "Będę zdeterminowany i bezwzględny"


