Szukaj
Konto

Klaskał Jażdżewskiemu. Teraz odwołuje się do św. Rity. Internauci bezlitośni

Klaskał Jażdżewskiemu. Teraz odwołuje się do św. Rity. Internauci bezlitośni
Źródło: screen TT
Władysław Kosiniak-Kamysz prowadzi Polskie Stronnictwo Ludowe od ściany do ściany. Dopiero co był w Koalicji Europejskiej razem z "tęczowymi" ugrupowaniami i klaskał antykościelnemu wystąpieniu Jażdżewskiego, a teraz jako "przywiązany do tradycyjnych wartości" odwołuje się do św. Rity.

- Św. Rita, a właściwie Margarita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Obrończyni opuszczonych, wierna orędowniczka wszystkich w potrzebie. Przykład łagodności i pokory, wzór cierpliwości i oddania Bogu. Jak jest źle, można na nią liczyć #WszystkichŚwiętych


- pisze szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz
Internauci nie docenili tej nagłej wolty cyk
Komentarzy: 0
Data publikacji: 03.11.2019 20:49