[Nasza Fotorelacja] Pikieta Solidarności w Warszawie

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Dzisiejsza pikieta na Placu Bankowym. Fotoralcja Tomasza Gutrego.


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 05.04.2019 03:49
Komentarze
Rusza Kongres Pracy 2026! Oglądaj transmisję na żywo
22.04.2026 12:25
"Razem dla Polski i Polaków". Rozpoczęła się konferencja prasowa w sprawie demonstracji Solidarności
22.04.2026 11:56

Komentarzy: 0
Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotr Duda przedstawi dziś na konferencji prasowej postulaty, z jakimi demonstranci przyjadą do Warszawy w środę 20 maja. Zapraszamy do oglądania.
Czytaj więcej
Solidarność w Agro-Rydzynie: Jesteśmy szykanowani
22.04.2026 09:45

Komentarzy: 0
- W żaden sposób ani z właścicielem ani z zarządcą tej firmy nie możemy się porozumieć. Kompletnie nie ma dialogu. I tego dialogu nie ma nie z naszego powodu, tylko z tego powodu, że firma tego dialogu nie chce w ogóle prowadzić - mówił na konferencji prasowej szef wielkopolskiej Solidarności Jarosław Lange.
Czytaj więcej
Rząd zapewnia górników, że będzie finansowanie dla PGG i PKW. Pogotowie strajkowe trwa
21.04.2026 21:26

Komentarzy: 0
– Otrzymaliśmy zapewnienie, że będzie finansowanie dla Polskiej Grupy Górniczej i Południowego Koncernu Węglowego do końca roku. Natomiast my pogotowie strajkowe będziemy utrzymywać dopóki nie wpłyną środki na konta spółek – powiedział Bogusław Hutek, lider górniczej Solidarności po spotkaniu z szefami Ministerstwa Aktywów Państwowych i Ministerstwa Energii.
Czytaj więcej
Solidarność w Solino utworzyła petycję obywatelską. Zawiera 6 postulatów
21.04.2026 14:32

Komentarzy: 0
NSZZ „Solidarność” działająca w Solino zachęca do podpisania petycji obywatelskiej w sprawie ochrony bezpieczeństwa energetycznego państwa, miejsc pracy oraz strategicznych aktywów kompleksu sodowo-solnego na Kujawach.
Czytaj więcej
