Pilne! Rektor WUM wydał oświadczenie czy pozostanie na stanowisku
12.01.2021 19:02

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego poinformował we wtorek, że nie ustąpi z zajmowanego stanowiska. "Wbrew słowom ministra zdrowia Adama Niedzielskiego nigdy nie mijałem się z prawdą" - zadeklarował prof. Zbigniew Gaciong we wtorkowym oświadczeniu. O sprawie informuje portal polsatnews.pl.
"W związku z wypowiedziami ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który podczas konferencji prasowej w dniu 11.01.2021 r. wyraził oczekiwanie mojej dymisji z funkcji rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, oświadczam, że nie ustąpię z zajmowanego stanowiska" - napisał rektor WUM.
brus
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.01.2021 19:02
Źródło: polsatnews.pl
Jaki jest stan zdrowia chłopca chorego na błonicę? Najnowsze informacje
24.03.2025 16:45

Komentarzy: 0
Dwa tygodnie temu lekarze we Wrocławiu potwierdzili zachorowanie dziecka na błonicę, chorobę zakaźną gardła i krtani, która dzięki szczepieniom została populacyjnie wyeliminowana. 6-letnie dziecko wróciło z wakacji w Zanzibarze; nie było szczepione.
Czytaj więcej
Niemiecki wywiad odkrył prawdę o koronawirusie? Tajny raport
12.03.2025 18:51
Karol Nawrocki: Ci, którzy byli zmuszani do tego, żeby się zaszczepić, powinni zostać przeproszeni
26.02.2025 13:45

Komentarzy: 0
– Jestem przeciwko przymusowym szczepieniom, szczególnie ludzi dorosłych, ale także przeciwko przymusowym szczepieniom dzieci, z wyłączeniem tylko tych chorób, które są zagrożeniem generalnym dla populacji – powiedział kandydat PiS na prezydenta Karol Nawrocki, odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy podczas spotkania z wyborcami w Lublińcu.
Czytaj więcej
Zapadł wyrok w sprawie byłego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego
13.12.2024 14:29
Afera "Pfizergate". Komisja Europejska nie chce ujawnić SMS-ów Ursuli von der Leyen
15.11.2024 15:06

Komentarzy: 0
Komisja Europejska broni się przed ujawnieniem wiadomości tekstowych, które miały być wymieniane między Ursulą von der Leyen a szefem Pfizera Albertem Bourlą. Chodzi o negocjacje dotyczące zakupu szczepionek przeciw Covid-19 – informuje serwis Politico.
Czytaj więcej

