Marcin Palade ws. konstytucyjności "homo-małżeństw": "Dobra zmiana" dostała wsparcie sondażowe
12.02.2019 10:40

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Marcin Palade - znany socjolog i twórca prognoz wyborczych - odniósł się z perspektywy własnej dziedziny do kontrowersji wywołanej wczorajszym wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który stwierdzić miał, że małżeństwa osób tej samej płci nie są sprzeczne z konstytucją.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie: "konstytucja nie zabrania małżeństw osób tej samej płci". Kolejny raz od wyborów 2015 obóz "dobrej zmiany" dostaje niespodziewane wsparcie gwarantujące stabilizację sondażową
- skomentował socjolog.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie: "konstytucja nie zabrania małżeństw osób tej samej płci". Kolejny raz od wyborów 2015 obóz "dobrej zmiany" dostaje niespodziewane wsparcie gwarantujące stabilizację sondażową.
— Marcin Palade (@MarcinPalade) 11 lutego 2019
adg
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.02.2019 10:40
Zaskoczeni? POLITICO opublikowało zmiany sondażowe w poparciu dla partii politycznych w Polsce rok do roku
26.12.2021 19:45
Palade: "Do Polski 2050 będą przechodzić zgrane twarze, a odchodzić działacze. Kto następny? Boni? Niesiołowski?"
24.01.2021 13:25
"Sąd nie widział nic złego w reprywatyzacji kamienicy ukradzionej przez szmalcowników". Śpiewak o wyroku WSA
19.01.2021 10:47

Komentarzy: 0
Wczoraj poinformowano, że Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił decyzję komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w sprawie kamienicy położonej przy ulicy Noakowskiego 16 w Warszawie. Do sprawy odniósł się działacz miejski Jan Śpiewak.
Czytaj więcej
Palade: Nie obserwujemy przepływów z PiS w kierunku PSL i Konfederacji. Oznacza to, że dominuje...
15.11.2020 12:22
Ks. Wierzbicki [KUL] o "Margot": "...osoba o wielkim potencjale intelektualnym". Palade komentuje
16.09.2020 09:59

Komentarzy: 0
Kierownik Katedry Etyki KUL ks. prof. Alfred Wierzbicki, który wcześniej podpisał poręczenie za Michała Sz. vel Margot, wczoraj w programie Moniki Olejnik w TVN24 przyznał, że nie żałuje swojego ruchu w tej sprawie. "Doszedłem do wniosku, że w stosunku do Margot zastosowano nieproporcjonalne środki (...) i że jest to represja. Ja mam już tyle lat, że dobrze pamiętam jeszcze czasy komuny, kiedy represjonowano. I kiedy zwrócono się do mnie (...) nie miałem żadnych wątpliwości, że należy tej osobie pomóc" - mówił ks. Wierzbicki na antenie.
Czytaj więcej


