Szukaj
Konto

K. Piekarska: SLD nie weźmie udziału w uroczystościach odsłonięcia pomnika ofiar Katastrofy Smoleńskiej

K. Piekarska: SLD nie weźmie udziału w uroczystościach odsłonięcia pomnika ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Źródło: pexels.com
W "Faktach po Faktach" przedstawicielka Sojuszu Lewicy Demokratycznej zadeklarowała, że ugrupowanie nie będzie obecne na odsłonięciu pomnika ofiar smoleńskich.

SLD nie weźmie udziału w oficjalnych uroczystościach odsłonięcia pomnika ofiar #KatastrofaSmoleńska. Jak co roku, spędzamy tę rocznicę z bliskimi naszych zmarłych przyjaciół przy ich grobach, wspominając, jakimi cudownymi osobami byli

- powiedziała działaczka SLD.
źródło: TT/SLD

Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.04.2018 00:28