Groźny wypadek w centrum Warszawy. Utrudnienia dla kierowców

- W czwartek rano w Warszawie, na rondzie ONZ, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
- Jeden z pojazdów - kia - dachował po uderzeniu.
- Kierująca oplem trafiła do szpitala.
- Policja ustala przyczyny wypadku - obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło.
Do tego poważnie wyglądającego zdarzenia doszło ok. godz. 7:37 rano. Z relacji służb wynika, że zderzenie nastąpiło w rejonie ul. Świętokrzyskiej - ruchliwej arterii prowadzącej w stronę centrum Warszawy.
Kierowca trafił do szpitala
Po wypadku na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Jedna osoba - kierująca oplem kobieta - została przewieziona do szpitala. Mimo dachowania pojazdu oboje uczestnicy zdarzenia wyszli z samochodów przed przyjazdem służb.
Policja potwierdziła, że kierowcy byli trzeźwi i posiadali ważne uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze nadal ustalają szczegółowe przyczyny kolizji, a wstępne informacje wskazują na to, że każdy z kierujących twierdzi, iż przejechał przez skrzyżowanie na zielonym świetle.
- Komunikat Straży Granicznej. Pilne doniesienia z granicy
- "Kompromitacja Żurkowców". Sąd zwrócił prokuraturze akt oskarżenia w sprawie Dworczyka
- IMGW wydał nowy komunikat. Oto co nas czeka
- Nie żyje Tadeusz Surdy. Małopolskie władze wydały komunikat
- USA otworzyły archiwa z pełnymi kartotekami członków NSDAP
- Ogromny meteoryt eksplodował nad Ohio. Nagrania obiegły sieć
- Przewodniczący "S" w Solinie dla Tysol.pl: Protest głodowy trwa, morale jest wysokie
Problemy dla kierowców w godzinach szczytu
Skutki wypadku szybko odczuła komunikacja w centrum miasta. Ulica Świętokrzyska w kierunku centrum została częściowo zablokowana - na razie przejezdny jest tylko prawy pas ruchu. Tworzą się korki i opóźnienia, szczególnie w godzinach porannego szczytu. Służby cały czas pracują nad udrożnieniem całej jezdni.
Komentarze
Specjalne traktowanie polityków KO na SOR? Nowe ustalenia Zero.pl
Ważny komunikat dla mieszkańców Warszawy

Kierowcy są przemęczeni. Co trzeci zasnął za kierownicą

Młody radny KO zarobił 1,6 mln zł w rok jako lekarz. Prześwietlono jego grafik


