Szukaj
Konto

"Czuję się rozczarowana". Wassermann domaga się kontroli w podkomisji smoleńskiej Macierewicza

18.03.2021 09:43
"Czuję się rozczarowana". Wassermann domaga się kontroli w podkomisji smoleńskiej Macierewicza
Źródło: screen video Polsat News
Komentarzy: 0
Córka zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna była gościem w programie "Graffiti" na antenie Polsat News, gdzie poinformowała, że chciałaby, aby przeprowadzono audyt w podkomisji smoleńskiej. 

Jak najbardziej podpisałabym się pod wnioskiem o audyt w podkomisji smoleńskiej. Uważam, że dość długo czekamy na rozstrzygnięcia, a chciałabym wiedzieć, co jest tego przyczyną. Cierpliwie czekam 11. rok na to, żeby na twardych przesłankach i dowodach dowiedzieć się, jak wyglądał przebieg tej katastrofy, bo dramatyczny skutek wszyscy znamy

- powiedziała Małgorzata Wassermann. Dodała, iż choćby z uwagi na upływający czas i pojawiające się wątpliwości chciałaby, aby taki audyt został przeprowadzony.

Czuję się rozczarowana tym, że upłynęło 11 lat i nie mamy wyników, ale też rozumiem, że taka praca wymaga czasu (...) chciałabym wiedzieć, dlaczego mija czasu i nie wiem, na jakim etapie jest komisja i prokuratura

- skwitowała.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 18.03.2021 09:43
Źródło: polsatnews.pl