"Coś podobnego! KO mówiła o "plutonach egzekucyjnych", teraz chce "szybszej redukcji dzików"
08.12.2019 16:45

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Pamiętamy niedawną akcję celebrytów i opozycji #STOPRzeziDzików? Tymczasem w propozycjach KO na walkę z chorobą ASF, widnieje nic innego, jak szybka redukcja populacji dzików.
- komentuje Cezary Gmyz.To ja może wytłumaczę skąd się bierze zmiana stanowiska Platformy w sprawie odstrzału dzików. Od jakiegoś miesiąca przez niemieckie media przetacza się apokaliptyczna wizja ASF idącego z Polski Codziennie co najmniej trzy materiały w mediach
- apelował niedawno Andrzej Halicki.Apel do myśliwych ws. planowanej przez Ministerstwo Środowiska PiS-u rzezi dzików. Nie bierzcie udziału w tym barbarzyństwie. Nie bądźcie plutonami egzekucyjnymi w lasach, które kochacie #STOPrzezidzików #NIEdlaPiS
Apel do myśliwych ws. planowanej przez @MinSrodowiska @pisorgpl rzezi dzików.
— Andrzej Halicki (@AndrzejHalicki) January 9, 2019
Nie bierzcie udziału w tym barbarzyństwie. Nie bądźcie plutonami egzekucyjnymi w lasach, które kochacie.#Dziki #StopRzeziDzikow #NieDlaPiS pic.twitter.com/zhOPDTcfzR
adg
źródło: TT, TVPInfo


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.12.2019 16:45
PiS wyprzedza Koalicję Obywatelską. Zobacz najnowszy sondaż
12.09.2025 09:12

Komentarzy: 0
Prawo i Sprawiedliwość ponownie na prowadzeniu – wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu”. Z kolei Polska 2050 Szymona Hołowni balansuje na granicy progu wyborczego, a PSL wciąż tkwi w poważnym kryzysie.
Czytaj więcej
Stanisław Gawłowski winny. Sąd skazał senatora KO na 5 lat więzienia
31.07.2025 10:05

Komentarzy: 0
Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał senatora Stanisława Gawłowskiego na 5 lat więzienia w tzw. aferze melioracyjnej. Został uznany winnym m.in. przyjęcia łapówek. Sąd orzekł mu też m.in. karę 180 tys. zł grzywny i zakazał zajmowania kierowniczych stanowisk w państwowych instytucjach i spółkach przez 10 lat. Wyrok jest nieprawomocny.
Czytaj więcej
Najnowszy sondaż: PiS na czele, spadek KO, potężny wzrost Konfederacji
28.07.2025 08:16

Komentarzy: 0
Według najnowszego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski Prawo i Sprawiedliwość prowadzi z poparciem 28,3 proc., wyprzedzając Koalicję Obywatelską o 2,5 pkt. proc. i Konfederację popieraną przez 17,4 proc. Do Sejmu nie weszłyby: Partia Razem, Polska 2050 i PSL.
Czytaj więcej
Koniec ery Tuska za rok? Strategia PO przed wyborami parlamentarnymi
16.07.2025 10:07

Komentarzy: 0
Z najnowszego sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” wynika, że aż 59,3 proc. ankietowanych nie widzi w planowanej rekonstrukcji rządu Donalda Tuska skutecznego sposobu na przezwyciężenie obecnego kryzysu politycznego i poprawę poparcia dla gabinetu.
Czytaj więcej
Platforma Obywatelska musi przeprosić Morawieckiego. Jest wyrok sądu
15.07.2025 18:08

Komentarzy: 0
Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Platforma Obywatelska naruszyła dobra osobiste Mateusza Morawieckiego, publikując w 2023 roku spot zawierający zmanipulowany cytat przypisywany byłemu premierowi. PO została zobowiązana do oficjalnych przeprosin, wpłaty 20 tys. zł na Caritas Polska oraz pokrycia kosztów postępowania sądowego.
Czytaj więcej