Bielan: "Andrzej Duda weźmie udział w debacie organizowanej przez Telewizję Publiczną 6 maja"

Jak powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Adam Bielan, prezydent Andrzej Duda weźmie udział w debacie organizowanej przez TVP 6 maja br.
Prezydent Andrzej Duda dotrzymuje słowa, podjął decyzję, że weźmie udział w takiej debacie, więc mogę oficjalnie potwierdzić jako rzecznik sztabu, że pan prezydent Andrzej Duda będzie brał udział w tej debacie organizowanej przez telewizję publiczną 6 maja
- przekazał Adam Bielan w rozmowie z Adrianem Klarenbachem na antenie Polskiego Radia 24.
Eurodeputowany PiS skomentował również wybór Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jako kandydatki na prezydenta przez POKO.
Kampania kandydatki Koalicji Obywatelskiej znalazła się na zakręcie. To co się dzieje dzisiaj w Polsce jest testem dla polityków, wydaje się że pani Kidawa-Błońska tego testu nie zdała
- stwierdził Bielan.
.@AdamBielan w #PR24: Potwierdzam, że prezydent Andrzej Duda będzie brał udział w debacie wyborczej organizowanej przez telewizję publiczną 6 maja #wybory2020
— Polskie Radio 24 (@PolskieRadio24) April 16, 2020
cwp/Polskie Radio 24

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 16.04.2020 21:11
Komentarze
Awantura w „Sanatorium miłości”
20.04.2026 13:16
Awantura po programie „Sanatorium miłości”
15.04.2026 22:47
Pseudoślubowanie w Sejmie. Andrzej Duda zabrał głos
09.04.2026 15:26

Komentarzy: 0
W czwartek w Sejmie odbyło się pseudoślubowanie części nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. „Jeśli Prezydent RP nie jest osobiście obecny przy czynności, to twierdzenie, że czynność odbywa się «wobec Prezydenta RP» jest oczywiście nieprawdziwe” – komentuje całą sprawę były prezydent Andrzej Duda.
Czytaj więcej
Uczestnik ujawnia prawdę o programie „Sanatorium miłości”
08.04.2026 15:20
Kuriozalna sytuacja na antenie TVP w likwidacji. Wysocka-Schnepf wyjęła rekwizyt
27.03.2026 07:39


