Kiedy poznamy kandydata opozycji na prezydenta? Schetyna: "Prawybory są niezbędne"
16.11.2019 19:31

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Grzegorz Schetyna uznał prawybory w Koalicji Obywatelskiej za niezbędne.
Prawybory mające wyłonić kandydata opozycji na prezydenta rozpoczną się w przyszłym tygodniu.
Kandydata lub kandydatkę opozycji na prezydenta mamy poznać 14 grudnia. Zdaniem lidera KO, będzie to ktoś na tyle silny, by był w stanie odebrać w II turze wyborów zwycięstwo Andrzejowi Dudzie.
Zdaniem lidera KO, opozycja musi wyłonić osobę
CWP/IAR, GW
- stwierdził lider Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.- Prawybory są niezbędne
Kandydata lub kandydatkę opozycji na prezydenta mamy poznać 14 grudnia. Zdaniem lidera KO, będzie to ktoś na tyle silny, by był w stanie odebrać w II turze wyborów zwycięstwo Andrzejowi Dudzie.
Zdaniem lidera KO, opozycja musi wyłonić osobę
Na razie jedyną kandydatką zgłoszoną w prawyborach jest Małgorzata Kidawa-Błońska. Kandydatury są jednak przyjmowane do 19 listopada.ciężko pracującą w kampanii, przekonującą, wyrazistą, zaangażowaną w codzienną obecność, rozmowy z ludźmi, prezentację programu.
CWP/IAR, GW

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 16.11.2019 19:31
Niemieckie Stowarzyszenie Sił Zbrojnych wzywa do przestawienia gospodarki Niemiec na wojenną
26.03.2026 20:51
Niemieccy prawnicy: opóźnienie ETS-2 niezgodne unijnym prawem
26.03.2026 19:57
Powstanie Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej
26.03.2026 19:50
Tak zagramy z Albanią. Jan Urban podał skład reprezentacji Polski
26.03.2026 19:39

Komentarzy: 0
Z Kamilem Grabarą w bramce i - co jest niespodzianką - 19-letnim Filipem Rózgą w drugiej linii rozpocznie piłkarska reprezentacja Polski mecz z Albanią w półfinale baraży o awans do mistrzostw świata.
Czytaj więcej
Ukraińcy chcieli wesprzeć Bidena z... amerykańskich funduszy
26.03.2026 19:25

Komentarzy: 0
Jak wynika z raportu Just the News, niedawno odtajnione dokumenty amerykańskiego wywiadu wskazują, że w 2022 r. ukraińscy urzędnicy omawiali plan przeznaczenia setek milionów dolarów z funduszy amerykańskich podatników —pierwotnie przeznaczonych na projekty czystej energii— na wsparcie kampanii prezydenckiej Joe Bidena w 2024 r. i Demokratycznego Komitetu Narodowego.
Czytaj więcej


