I Halowy Turniej Piłki Nożnej w Żyrardowie
29.02.2024 08:46

Komentarzy: 0
Udostępnij:
W sobotę 24 lutego 2024 r. na hali sportowej „Elektryka” w Żyrardowie odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez przewodniczącego Solidarności w POLMOS Krzysztofa Fryca oraz pracownika Rafała Szymańskiego.
W zawodach, które odbywały się pod patronatem prezydenta miasta Żyrardowa Lucjana Chrzanowskiego, rywalizowało 10 zespołów, a w gronie sędziów znalazł się wiceprzewodniczący Regionu Mazowsze NSZZ "Solidarność" Dariusz Siarkowicz.
Puchar dla teamu "Elektryk i przyjaciele"
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Żyrardowa "Elektryk i przyjaciele". Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze sportowej rywalizacji. Puchary i nagrody ufundował Prezydent Miasta Żyrardowa. Swoją cegiełkę w organizację turnieju dołożył również przewodniczący Oddziału NSZZ "Solidarność" w Żyrardowie Bogdan Zieliński.
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.02.2024 08:46
Źródło: Solidarność Mazowsze
45 lat temu ukazał się pierwszy numer „Tygodnika Solidarność”
03.04.2026 05:28
Pracownicy ZUS wyszli przed budynki w całej Polsce w geście solidarności z okupującymi warszawską centralę związkowcami
02.04.2026 21:31

Komentarzy: 0
2 kwietnia w samo południe pracownicy oddziałów ZUS w całym kraju wyszli przed budynki, w których pracują. Okazali w ten sposób solidarność ze związkowcami, którzy od wczoraj okupują siedzibę centrali ZUS w Warszawie. Protestujący domagają się od pracodawcy realnych podwyżek wynagrodzeń i przestrzegania zasad dialogu społecznego.
Czytaj więcej
Szef górniczej „S”: Zwalczanie węgla uzależnia nas od innych paliw, których nie mamy
02.04.2026 05:37

Komentarzy: 0
„Zarówno europejskie, jak i polskie elity wciąż brną w regulacje Europejskiego Zielonego Ładu. Zwalczają przy tym węgiel, co uzależnia nas od innych paliw, których w Europie nie mamy i które musimy importować” – pisze w swoim felietonie Bogusław Hutek, przewodniczący Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ „Solidarność”.
Czytaj więcej
Solidarność: Tak dla religii i etyki w szkole!
01.04.2026 10:57
„Czy to jest w porządku?” Mocny list Solidarności do prezesa SWISS KRONO w Żarach
01.04.2026 10:15


