Maria Ochman przewodniczącą Sekcji Ochrony Zdrowia mazowieckiej „Solidarności”

Maria Ochman została ponownie wybrana na przewodniczącą Sekcji Ochrony Zdrowia mazowieckiej „Solidarności”.
W czwartek 11 maja br. w siedzibie Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ "Solidarność" odbyło się Walne Zebranie Delegatów Sekcji Ochrony Zdrowia Regionu Mazowsze NSZZ "Solidarność".
Delegaci jednogłośnie wybrali na stanowisko Przewodniczącej Sekcji Marię Ochman.
Do Rady Sekcji weszli: Janowska Krystyna, Jarota Andrzej, Kozierowska-Jędrzejewska Ewa, Lefelt Teresa, Lewocki Andrzej i Zduński Sebastian.

Region Mazowsze
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 15.05.2023 10:49
Źródło: solidarnosc.mazowsze.pl
Komentarze
Marian Banaś wystartuje w wyborach na prezydenta Krakowa
25.05.2026 08:41

Komentarzy: 0
Wystartuję w wyborach na prezydenta Krakowa i przedstawię kandydatów do rady miasta – poinformował na platformie X Marian Banaś, były prezes Najwyższej Izby Kontroli.
Czytaj więcej
PiS musi znaleźć nową opowieść
22.05.2026 14:54

Komentarzy: 0
Z pewnością w każdym obozie politycznym trwa już jakiś poważny namysł nad strategią w przyszłorocznej kampanii wyborczej, nad narracjami, które mają przynieść wyborcze zwycięstwo. Mamy Donalda Tuska – Niemca, ruskie onuce od Brauna czy Konfederacji i straszne PiS odrzucające SAFE, program, który ma uratować nasz kraj od wszystkich plag i klęsk. Prawdę mówiąc, polityczny obraz tych aktualnych zmagań jest dosyć żałosny, szczególnie w wydaniu obozu władzy. Trwa bowiem w najlepsze okładanie się politycznymi pałkami, niestety już dość ogranymi i nudnymi.
Czytaj więcej
Konfederacja ostrzega: Eurokraci szykują cenzurę wyborczą w Polsce
21.05.2026 14:26

Komentarzy: 0
„Eurokraci szykują cenzurę wyborczą w Polsce” – napisał na platformie X Paweł Usiądek (Konfederacja), szczegółowo opisując, jak ten mechanizm miałby działać.
Czytaj więcej
Dotkliwe porażki rządzącej Partii Pracy w wyborach w Anglii i Walii
08.05.2026 20:30

Komentarzy: 0
Rządząca Partia Pracy Keira Starmera poniosła dotkliwe porażki w czwartkowych wyborach lokalnych w Anglii oraz wyborach do parlamentów Szkocji i Walii - pokazują ogłaszane w piątek wyniki. Największym wygranym jest natomiast prawicowo-populistyczna partia Reform UK.
Czytaj więcej
Hołownia dystansuje się od koalicjantów. Jasna deklaracja ws. wyborów
08.05.2026 11:29

Komentarzy: 0
Szymon Hołownia zapowiedział, że Polska 2050 nie wystartuje w przyszłych wyborach parlamentarnych ani z Koalicją Obywatelską, ani z Lewicą. Polityk przyznał również, że coraz bardziej rozczarowuje go obecny sposób uprawiania polityki w Polsce.
Czytaj więcej