[video] Szef gabinetu cieni, Grzegorz Schetyna, odpowiada na przywitanie postaci z zaświatów
![[video] Szef gabinetu cieni, Grzegorz Schetyna, odpowiada na przywitanie postaci z zaświatów](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/73be5356-1ac6-43db-b1c7-27529df27658/5534.jpg?p=article_hero_mobile)
Będąc jeszcze wicepremierem, Grzegorz Schetyna uczestniczył w spotkaniu na Śląsku. Podczas konferencji komuś z obecnych zadzwonił telefon. Jako dzwonek ustawiony był głos Czesia, postaci z kultowej kreskówki Bartka Kędzierskiego "Włatcy móch".
Będąc jeszcze wicepremierem, Grzegorz Schetyna uczestniczył w spotkaniu na Śląsku. Podczas konferencji komuś z obecnych zadzwonił telefon. Jako dzwonek ustawiony był głos Czesia, postaci z kultowej kreskówki Bartka Kędzierskiego "Włatcy móch". Czesio, to mały zombie mieszkający na cmentarzu i chodzący do szkoły razem z głównymi bohaterami serialu. Były wicepremier odpowiada na czesiowe przywitanie w dzwonku telefonicznym.
Powstaje nurtujące pytanie, czy Pan Schetyna nie wiedział o tym, że słyszalne na filmie "dzień dobry" pada z "ust" zombie, czy może już szykował się na stanowisko premiera w gabinecie cieni?
źródło YT
Powstaje nurtujące pytanie, czy Pan Schetyna nie wiedział o tym, że słyszalne na filmie "dzień dobry" pada z "ust" zombie, czy może już szykował się na stanowisko premiera w gabinecie cieni?
źródło YT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 18.03.2017 15:54
Komentarze
Prezydent zawetował trzy ustawy. Jest oświadczenie
11.06.2026 16:23

Komentarzy: 0
W czwartek 11 czerwca prezydent Karol Nawrocki zawetował trzy ustawy. Chodzi o przepisy dotyczące ordynacji podatkowej i Kodeksu karnego skarbowego, kryptowalut, a także ustawę o świadczeniach opieki zdrowotnej.
Czytaj więcej
Ostra deklaracja Trumpa. „Uderzymy bardzo mocno w Iran jeszcze tej nocy”
11.06.2026 16:00

Komentarzy: 0
Prezydent USA Donald Trump zagroził w czwartek, że siły amerykańskie dokonają najbliższej nocy mocnego uderzenia na Iran, a w niedługiej przyszłości przejmą kluczową dla irańskiego sektora naftowego wyspę Chark.
Czytaj więcej
Od jutra wchodzi pakt migracyjny. Matecki: „Imigranci dostaną więcej niż Polacy po 40 latach pracy”
11.06.2026 14:32

Komentarzy: 0
Od piątku zaczynają obowiązywać przepisy związane z unijnym paktem migracyjnym. Podczas gdy premier Donald Tusk przekonuje, że Polska skorzysta na nowych rozwiązaniach, poseł PiS Dariusz Matecki ocenia je jako poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju i ostrzega przed skutkami polityki migracyjnej forsowanej przez Unię Europejską.
Czytaj więcej
Burza w Wielkiej Brytanii. Minister obrony podał się do dymisji przez brak pieniędzy na obronność
11.06.2026 14:00

Komentarzy: 0
Minister obrony Wielkiej Brytanii John Healey zrezygnował ze stanowiska, otwarcie oskarżając premiera Keira Starmera oraz Ministerstwo Skarbu o niewystarczające finansowanie brytyjskiej armii. W liście rezygnacyjnym ostrzegł, że brak dodatkowych środków może osłabić zdolności obronne kraju i zwiększyć ryzyko dla żołnierzy.
Czytaj więcej
Przydacz uspokaja ws. odebrania orderu Zełenskiemu. „Dajemy czas na krok w tył”
11.06.2026 13:57

Komentarzy: 0
– Przyszłość Orderu Orła Białego przyznanego Wołodymyrowi Zełenskiemu zależy dziś od działań strony ukraińskiej – podkreślił Marcin Przydacz. Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej ocenił, że po decyzji o uhonorowaniu jednostki wojskowej nazwą nawiązującą do UPA to Kijów powinien wykonać kolejny krok, jeśli zależy mu na poprawie relacji z Polską.
Czytaj więcej