[video] Mariola Karweta: "Dla mnie nie jest jasne, co się wydarzyło w Smoleńsku"
08.08.2017 22:25

Komentarzy: 0
Udostępnij:
"Dla mnie nie jest jasne, co się wydarzyło w Smoleńsku.(...) Nie wierzę, że ktoś chciał naprawdę namalować taki obraz. Czuję się jak tarcza strzelecka" - mówiła w TVP Info wdowa po Śp. admirale Andrzeju Karwecie, który zginął w katastrofie smoleńskiej.
M. Karweta w #Minęła20: nie wierzę, że ktoś chciał naprawdę namalować taki obraz. Czuję się jak tarcza strzelecka #wieszwiecej pic.twitter.com/2Oe6UeXTJO
— TVP Info (@tvp_info) 8 sierpnia 2017
M. Karweta w #Minęła20: byliśmy przekonani i tak nas zapewniano, że tam się działo wszystko w porządku #wieszwiecej
— TVP Info (@tvp_info) 8 sierpnia 2017
M. Karweta w #Minęła20: dla mnie nie jest jasne, co się wydarzyło w Smoleńsku #wieszwiecej
— TVP Info (@tvp_info) 8 sierpnia 2017
M. Karweta w #Minęła20: słowa o jednym, wspólnym grobie spowodowały, że śnią mi się koszmary#wieszwiecej
— TVP Info (@tvp_info) 8 sierpnia 2017
/ Źróło: TVP Info, Twitter.com

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.08.2017 22:25
Dramat w Klusach. Wśród rannych kobieta w ciąży
11.04.2026 15:03
FC Barcelona proponuje nowy kontrakt Lewandowskiemu. Trwają rozmowy
11.04.2026 14:44
Trump: Przystąpiliśmy do oczyszczania cieśniny Ormuz
11.04.2026 14:22

Komentarzy: 0
Prezydent USA Donald Trump poinformował w sobotę, że amerykańska marynarka wojenna zaczęła „oczyszczanie cieśniny Ormuz”. We wpisie na platformie Truth Social zauważył m.in., że wszystkie irańskie łodzie do stawiania min „leżą na dnie morza”. Iran zaprzeczył, by okręty USA wpłynęły do Ormuzu.
Czytaj więcej
Marsz dla Autyzmu przeszedł przez Warszawę. Uczestnicy apelują o zmiany
11.04.2026 14:07

Komentarzy: 0
Brak systemowych rozwiązań dla dorosłych osób z autyzmem oraz niewystarczające wsparcie ze strony państwa były głównymi tematami Marszu dla Autyzmu „Chcemy być widzialni”, który przeszedł w sobotę 11 kwietnia ulicami Warszawy. W wydarzeniu uczestniczyły osoby w spektrum, ich rodziny i opiekunowie.
Czytaj więcej
Poruszający wpis Kamila Grosickiego
11.04.2026 14:05


