Ukraińskie media: Rosyjski żołnierz wjechał Kamazem w kolumnę rezerwistów. Są ofiary
28.10.2022 17:00

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Rosyjski żołnierz kontraktowy wjechał samochodem ciężarowym marki KAMAZ w kolumnę dwudziestu rezerwistów. Do zdarzenia doszło w obwodzie archangielskim – donosi serwis Ukraińska Prawda.
Według informacji opublikowanych przez serwis Ukraińska Prawda, w Rosji w obwodzie archangielskim na poligonie w pobliżu miasta Mirny, na północ od Moskwy, 22-letni żołnierz kontraktowy wjechał w kolumnę dwudziestu rezerwistów ciężarowym KAMAZ-em. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby.
Jak dodano, 11 żołnierzy zostało rannych. Przetransportowano ich do szpitala Ministerstwa Obrony Rosji.
Portal podkreśla, że na miejscu pojawili się śledczy, którzy badają teraz okoliczności zdarzenia i przyczyny zachowania 22-letniego Rosjanina.
kpa
Komentarzy: 0
Data publikacji: 28.10.2022 17:00
Źródło: wp.pl
Szef FBI: Związani z Rosją hakerzy atakują użytkowników komunikatorów, w tym polityków
20.03.2026 21:57
Piotr Skwieciński: To nie ideologia, lecz interesy decydują, czy Zachód nam pomoże
20.03.2026 20:56

Komentarzy: 0
Propagandyści rewolucji kulturowej, chcąc skłonić niechętnych tej rewolucji do zaniechania oporu przeciw jej implementowaniu w Polsce, odwołują się często do argumentu pt. Rosja i nasza kompatybilność z Zachodem. Zachodnia Europa – mówią – będzie nas bronić w razie rosyjskiej agresji tylko, jeśli będziemy do niej podobni. Jeśli nasza tożsamość kulturowo-polityczna nie będzie się odróżniać niczym istotnym od ich tożsamości. Aborcja, woke’izm, ekologizm, imigracjonizm, przywileje dla gejów, walczący tranwestytyzm mają szczerze i na trwałe zagościć w naszych duszach i systemie prawnym. Bo to ma być rękojmią, że w razie czego nie zostaniemy sami. Natomiast nierealizowanie tej ideologii ma być gwarancją, że takich wsteczników Zachód uzna za obcych i bronić nie zechce.
Czytaj więcej
Burza na szczycie UE. Orban zablokował gigantyczną pożyczkę dla Ukrainy
19.03.2026 15:32
Media ujawniają: wojna w Agorze
19.03.2026 15:21

Komentarzy: 0
W siedzibie Agora doszło do nietypowej sytuacji, która wywołała duże poruszenie wśród pracowników. Według ustaleń Wirtualnemedia.pl, dziennikarz Wojciech Czuchnowski miał rozklejać wlepki w budynku – na ścianach, biurkach, a nawet na parkingu.
Czytaj więcej
Rzeczniczka MSZ Rosji: "Wzywamy wszystkich do opamiętania"
18.03.2026 17:23


