TVP Info: Były wiceszef Agencji Wywiadu zatrzymany pod zarzutem pedofilii

Jak podaje portal TVP.Info, były wiceszef Agencji Wywiadu Paweł W. został zatrzymany pod zarzutem dokonywania czynów o charakterze pedofilskim. Mężczyzna pełnił funkcję zastępcy szefa Agencji do listopada 2015 roku.
Jak podaje portal, Paweł W. już trzy lata nie pracuje jako czynny funkcjonariusz. Mężczyzna odszedł ze stanowiska w listopadzie 2015 roku, gdy PiS wygrał wybory parlamentarne i dokonano wielu zmian personalnych w służbach specjalnych.
- informuje TVP.Info. Mężczyznę zatrzymano w piątek.
źródło: TVP.Info
raw
Po tym, jak został odwołany z funkcji przez komisję ds. służb specjalnych, jeszcze dwa lata był związany z Agencją, lecz - jak wynika z naszych ustaleń - przez długi czas przebywał na zwolnieniu
- informuje TVP.Info. Mężczyznę zatrzymano w piątek.
źródło: TVP.Info
raw

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 25.05.2020 14:34
Komentarze
„On poczuł mój ból”. Spotkanie Leona XIV z mężczyzną wykorzystanym seksualnie w dzieciństwie
03.02.2026 22:30

Komentarzy: 0
Papież Leon XIV spotkał się z Davidem Ryanem, absolwentem Blackrock College w Irlandii, i z uwagą wysłuchał jego świadectwa o doznanej przemocy seksualnej, której on oraz jego zmarły brat Mark doświadczyli w katolickiej szkole średniej.
Czytaj więcej
Zwróciła się do transseksualisty per pan. Pielęgniarka zawieszona po incydencie w szpitalu
22.01.2026 23:04

Komentarzy: 0
Na Wyspach swój koniec znajduje właśnie absurdalna historia! Pielęgniarka, która została zaatakowana przez pedofila transseksualistę, ma szansę wywalczyć dla siebie sprawiedliwość. Kobieta padła ofiarą przestępcy za to, że zwróciła się do niego… per pan.
Czytaj więcej
11 lat więzienia uchylone. Proces byłego działacza PO ws. molestowania ruszy od początku
12.01.2026 17:47

Komentarzy: 0
Proces Piotra P., byłego szefa złotowskich struktur Platformy Obywatelskiej, ruszy od początku. W poniedziałek Sąd Okręgowy w Poznaniu uchylił nieprawomocny wyrok sądu I instancji skazujący Piotra P. na 11 lat pozbawienia wolności m.in. za molestowanie dziewczynek.
Czytaj więcej
Kanadyjski Sąd Najwyższy uznał minimalne kary za pornografię dziecięcą za "niezgodne z konstytucją"
07.11.2025 00:05
Kanadyjski Sąd Najwyższy uznał minimalne kary za pornografię dziecięcą za "niezgodne z konstytucją"
06.11.2025 23:15

