Ryszard Petru tylko czeka na to, żeby premierem został Mateusz Morawiecki?
06.12.2017 21:20

Komentarzy: 0
Udostępnij:
"Morawiecki jako szef rządu to możliwość rozliczenia go z tego co naobiecywał. Zarówno z nadwyżki budżetowej (której nie ma); uszczelnienia VATu (które polega na przetrzymywaniu VATu przez skarbówkę); niepodwyższania podatków (składka ZUS o 5 mld w górę)." - napisał na Twitterze Ryszard Petru.
Morawiecki jako szef rządu to możliwość rozliczenia go z tego co naobiecywał. Zarówno z nadwyżki budżetowej (której nie ma); uszczelnienia VATu (ktore polega na przetrzymywaniu VATu przez skarbowke); niepodwyższania podatków (skladka ZUS o 5 mld w górę). #rozliczymymorawieckiego
— Ryszard Petru (@RyszardPetru) 6 grudnia 2017
/ Źródło: Twitter.com

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 06.12.2017 21:20
Petru, Mucha, Hennig-Kloska i Kobosko zawarli sojusz wyborczy. Chcą zablokować Pełczyńską-Nałęcz
03.01.2026 08:12

Komentarzy: 0
Rywale Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz w wyborach na przewodniczącego Polski 2050 zawarli nieformalny sojusz taktyczny, by zablokować jej zwycięstwo. Wśród nich są Ryszard Petru, Paulina Hennig-Kloska, Joanna Mucha i Michał Kobosko, który zrezygnował ze startu - przekazały PAP źródła zbliżone do partii.
Czytaj więcej
Konflikt z Morawieckim w PiS. Jarosław Kaczyński zabiera głos
15.12.2025 20:32

Komentarzy: 0
– Ten spór w partii ma jednocześnie odbicie medialne znacznie większe, niż on sam jest – powiedział na antenie programu "Kanał TAK" prezes PiS Jarosław Kaczyński, komentując medialne doniesienia o rosnącym konflikcie pomiędzy byłym premierem Mateuszem Morawieckim a innymi czołowymi politykami PiS.
Czytaj więcej
Zarzuty wobec byłych ministrów. Morawiecki reaguje: „Donaldowi została tylko prokuratura”
04.12.2025 15:25

Komentarzy: 0
Byli członkowie rządu mieli usłyszeć zarzuty, które – jak twierdzi prokuratura – mogą być dla Sejmu podstawą do rozważenia Trybunału Stanu. Mateusz Morawiecki skomentował te działania ostro: "Donaldowi została tylko prokuratura, żałosne"
Czytaj więcej
Nowy ruch Waldemara Żurka. Zarzuty dla Morawieckiego, Błaszczaka i Ardanowskiego trafiły do Sejmu
04.12.2025 12:37

Komentarzy: 0
Prokurator Generalny Waldemar Żurek przekazał w czwartek Marszałkowi Sejmu Włodzimierzowi Czarzastemu informacje dotyczące przedstawienia Mateuszowi Morawieckiemu, Mariuszowi Błaszczakowi i Krzysztofowi Ardanowskiemu zarzutów popełnienia przestępstw związanych z zajmowanymi przez nich stanowiskami.
Czytaj więcej
Nieoficjalnie: Tajne spotkanie w Pałacu Prezydenckim
28.11.2025 09:16
