Nergal: Pornografia uczciwsza od religii
23.03.2021 19:00

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Adam Darski ps. „Nergal” w ramach protestu za wolnością słowa by - jak twierdzi - każdy mógł „coś od serca napisać”, postanowił zdegradować religię do poziomu gorszego niż pornografia. O sprawie informuje portal cgm.pl.
"Za chwilę już niczego nie będę mógł zrobić, bo za co drugie słowo będę musiał chodzić do prokuratury bądź na policję. To jest bardzo zły i niebezpieczny kierunek nie tylko dla niszowego muzykanta Adama Nergala Darskiego, ale dla każdego Polaka, który będzie chciał coś od serca napisać na swoich social mediach albo podzielić się czymś publicznie. To jest przekraczanie naszych swobód obywatelskich" - komentował "Nergal" na mediach społecznościowych.
Wolność słowa ma polegać na deptaniu chrześcijaństwa i obrażaniu uczuć religijnych?
Do wpisu "Pornografia jest uczciwsza od religii" dodał zapytanie "Yes? No?" i puszczającą oko emotikonkę.
brus
Komentarzy: 0
Data publikacji: 23.03.2021 19:00
Źródło: instagram.com, cgm.pl
Sztuczna inteligencja do kultu religijnego zastąpi ludziom Boga? Niebezpieczna moda podbija świat
18.10.2025 13:36

Komentarzy: 0
W Indiach i na całym świecie wierni zwracają się do specjalnie zbudowanej sztucznej inteligencji przeznaczonej do kultu religijnego i przewodnictwa duchowego. Niebezpieczny trend, w którym maszyny stają się nowymi duchowymi pośrednikami, coraz bardziej zyskuje na popularności.
Czytaj więcej
Etyka chrześcijańska się w Polsce sprawdza, to po prostu działa
29.09.2025 21:12

Komentarzy: 0
Ministerstwo Edukacji Narodowej, zarządzane przez lewicową minister Barbarę Nowacką, zmniejszyło liczbę godzin religii lub etyki do jednej tygodniowo. Zajęcia z każdego z tych przedmiotów są nieobowiązkowe. Jeżeli są to zajęcia nieobowiązkowe i z reguły na pierwszej lub ostatniej lekcji, to wiadomo, że liczba uczniów na tych zajęciach będzie się zmniejszać. I dokładnie o to Lewicy chodzi.
Czytaj więcej
"Tak dla religii i etyki w szkole". Sejm zdecydował
26.09.2025 13:26
43. Pielgrzymka Ludzi Pracy. Abp Zieliński: Mądra władza potrafi dostrzec, że religia wychowuje dobrych obywateli
21.09.2025 10:20
Komentarzy: 0
– Przybywamy na Jasną Górę po raz 43. z Pielgrzymką Ludzi Pracy i gromadzimy się na modlitwie przed cudownym obrazem Czarnej Madonny, by polecać naszej Matce i Królowej świat ludzi pracy oraz to, co szczególnie dziś jest bliskie naszym sercom. Chociaż zmieniają się czasy i okoliczności, to troski świata pracy są podobne, bo chodzi o godność ludzkiej pracy, o ekonomię, która ma chronić, a nie zabijać – mówił dziś na Pielgrzymce Ludzi Pracy abp Zbigniew Zieliński.
Czytaj więcej
Polacy są narodem maryjnym. "Rosjanie mówią, że największą przeszkodą w podboju Polski jest religia"
19.08.2025 10:00


