[NA ŻYWO] IV Kongres św. Ojca Pio. Trwa debata: "Połóż nacisk na chrześcijańską sprawiedliwość i dobroć, buduj na ich fundamencie"
![[NA ŻYWO] IV Kongres św. Ojca Pio. Trwa debata: "Połóż nacisk na chrześcijańską sprawiedliwość i dobroć, buduj na ich fundamencie"](https://tysol.pl/storage/files/2026/2/28/7407600a-c687-46f4-8798-1c51afc470fe/16343849975eacc6858a2f8860396ae358a37c87a9cbe8c91750a2ea4f1bdd82014c8b7f93.jpg?p=article_hero_mobile)
Dziś w dniu 16 października w Gdańsku odbywa się IV Kongres św. Ojca Pio. W ramach czwartej edycji Kongresu przeprowadzone zostaną trzy debaty, których tematem przewodnim będzie „Katolicka nauka społeczna". Zapraszamy do obejrzenia drugiej z debat pt. "Połóż nacisk na chrześcijańską sprawiedliwość i dobroć, buduj na ich fundamencie".
Trwa druga z debat w ramach IV Kongres św. Ojca Pio pt. "Połóż nacisk na chrześcijańską sprawiedliwość i dobroć, buduj na ich fundamencie", w której uczestniczą: o. Mariusz Bigiel SJ - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej - Patronki Warszawy, Michał Drozdek - socjolog zarządzania, filozof społeczny, Prezes Zarządu Fundacji SPES, Marek Lewandowski - Rzecznik Prasowy, NSZZ Solidarność, a także Maciej Trybuchowski - Prezes Zarządu, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. oraz Jolanta Nikiel z Grupy Modlitwy Ojca Pio z Ełku. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z debaty.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 16.10.2021 15:44
Źródło: Tysol.pl
Komentarze
Karol Nawrocki spotka się z Polakami przed Pałacem. Podano datę
03.08.2026 17:05
Polacy uczcili Powstanie Warszawskie. Polityk AfD: „Afroamerykanie Europy znów robią z siebie ofiary”
03.08.2026 16:55

Komentarzy: 0
Sławomir Mentzen wraz z grupą uczestników uczcił w Berlinie 82. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przed Bramą Brandenburską prezentowano tablice z nazwiskami polskich dzieci zamordowanych przez Niemców. Zdjęcie z wydarzenia skomentował działacz AfD Fabian Keubel, używając obraźliwych określeń wobec Polaków.
Czytaj więcej
Spoty wspierały Trzaskowskiego i atakowały rywali. Raport o ingerencji w wybory wciąż nieujawniony
03.08.2026 16:14

Komentarzy: 0
Rok po kampanii prezydenckiej wciąż nie wiadomo, kto finansował podejrzane reklamy polityczne. Raport NASK pozostaje nieujawniony, a prokuratura nadal prowadzi śledztwo – informuje w poniedziałek 3 sierpnia serwis Demagog.
Czytaj więcej
Von der Leyen apeluje o solidarność UE w związku z kryzysem migracyjnym w Ceucie
03.08.2026 15:58

Komentarzy: 0
Ursula von der Leyen zaapelowała o solidarność państw Unii Europejskiej w związku z presją migracyjną w Ceucie – wynika z listu opisywanego przez portal POLITICO. Przewodnicząca Komisji Europejskiej miała pochwalić działania Hiszpanii i Maroka oraz zadeklarować możliwość wsparcia finansowego i operacyjnego, m.in. ze strony Frontexu, Europolu i unijnej agencji azylowej.
Czytaj więcej
Polska złożyła apelację w sporze z Pfizerem. Jest też wniosek o wstrzymanie wyroku
03.08.2026 15:04

Komentarzy: 0
Polska złożyła apelację od nieprawomocnego wyroku sądu w Brukseli w sporze z Pfizerem i BioNTech dotyczącego nieodebranych szczepionek przeciw COVID-19. Ministerstwo Zdrowia wystąpiło również o wstrzymanie tymczasowej wykonalności orzeczenia do czasu rozpatrzenia odwołania. Resort nie ujawnia szczegółów zarzutów, powołując się na ochronę interesów procesowych państwa.
Czytaj więcej
