Krzysztof Kwiatkowski dołącza do klubu KO w Senacie

W czwartek Krzysztof Kwiatkowski, dotychczas nienależący do żadnego klubu, podjął decyzję o dołączeniu do klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej.
- To bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich. Nie ma drugiego tak merytorycznego i dobrze pracującego senatora. Cieszymy się, że będzie w naszym klubie - powiedziała podczas czwartkowej konferencji prasowej Małgorzata Kidawa-Błońska.
CZYTAJ TAKŻE: To koniec legendarnego serialu TVP?
Klub KO powiększył się
Szef klubu parlamentarnego KO Zbigniew Konwiński przekazał, że tym samym klub KO zwiększył liczbę senatorów do 42.
- Cieszę się, że Krzysztof Kwiatkowski pozytywnie odpowiedział na nasze zaproszenie i dzięki temu klub KO staje się coraz silniejszy - dodał.
CZYTAJ TAKŻE: "To wyrok śmierci". Trzaskowski zabiera głos ws. CPK

Komentarze
Afera pedofilska w Kłodzku. Ujawniono część zeznań świadków

PiS musi znaleźć nową opowieść

Policja zatrzymała męża poseł KO. „To taki skandal, że muszę ochłonąć”

PiS wzmacnia Tuska, czyniąc z niego „nadprzyrodzonego wroga”
Senator KO wyrzucony z partii

