Krytykowała Polski Ład. Wiceminister z Porozumienia straci stanowisko?

Jak przypominają media, w ramach programu Polski Ład, przedsiębiorcy będą musieli liczyć się z podwyżką podatków.
- Jeżeli będzie tego wymagała sytuacja i trzeba będzie zakończyć ten projekt właśnie na protestowaniu przeciwko podwyższeniu podatków, to prawdopodobnie będzie to nasz koniec w Zjednoczonej Prawicy - tłumaczyła wczoraj w TVN24 wiceminister Anna Kornecka (Porozumienie).
Wiceminister straci stanowisko?
W rozmowie z serwisem Wirtualna Polska ważny polityk PiS (który chce zachować anonimowość) poinformował, że w związku z wypowiedziami Korneckiej, brana pod uwagę jest jej dymisja.
- Nasza cierpliwość się kończy, uważamy, że te słowa to kłamstwo, dlatego miarka się przebiera - komentuje rozmówca WP.pl
Serwis ustalił także, że "sygnał o możliwej dymisji Korneckiej dostały już władze Porozumienia".
Komentarze
Nowy komunikat Trumpa. "Blokada w pełni utrzymana"
Kaucje za butelki trafią pod kontrolę fiskusa? „Każda transakcja zostawia ślad cyfrowy”

Trump mówi o porozumieniu z Iranem. Padła data

PiS musi znaleźć nową opowieść



