"Pewien problem". Kto wg propozycji PO będzie głową państwa po upłynięciu kadencji? Poseł PO nie wie
05.05.2020 14:56

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Platforma Obywatelska proponuje przełożenie wyborów o rok. Borys Budka ogłosił nawet specjalny plan. Michał Rachoń w TVP Info zapytał posła PO Roberta Kropiwnickiego, kto gdzie w Konstytucji jest zapisane kto będzie głową państwa po upłynięciu kadencji Prezydenta Andrzeja Dudy. Poseł udzielił nieco szokującej odpowiedzi.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Tagi
Data publikacji: 05.05.2020 14:56
Dariusz Piechowicz nowym przewodniczącym NSZZ "S" w ZG Sobieski
20.03.2026 09:14
Szijjarto: Gdy Tusk prowadzi kampanię na rzecz węgierskiej opozycji, wygrywamy wybory
16.03.2026 17:27

Komentarzy: 0
„Za każdym razem, gdy Donald Tusk prowadzi kampanię na rzecz węgierskiej opozycji, wygrywamy wybory” - powiedział w rozmowie z dziennikarzami szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto pytany o poparcie, jakiego Donald Tusk udzielił węgierskiej opozycji.
Czytaj więcej
Tusk wygrał wybory w KO. Był jedynym kandydatem
09.03.2026 10:26

Komentarzy: 0
Donald Tusk przewodniczącym Koalicji Obywatelskiej z poparciem 97 proc. – przekazała w poniedziałek wiceprzewodnicząca Koalicji Obywatelskiej poseł Dorota Niedziela. Szef rządu był jedynym kandydatem ubiegającym się o to stanowisko.
Czytaj więcej
Prof. Przemysław Czarnek zdradza receptę i strategię na pokonanie Donalda Tuska i KO
08.03.2026 13:42
KO wybiera liderów struktur i przewodniczącego. Tusk jedynym kandydatem
08.03.2026 10:47


