I ty Brutusie... "Tygodnik NIE" kpi z opozycji?

Czy "Tygodnik NIE" Jerzego Urbana stosuje szyderstwa wobec stającej w wyborcze szranki opozycji czy demobilizuje konserwatywny elektorat?
- pisze lewicowe medium.Już tylko 6 dni i 4 lata do końca PiS-u
Można byłoby sądzić, że chodzi o usypianie elektoratu PiS-u, tylko kto z konserwatystów czytuje "Tygodnik NIE"?
Już tylko 6 dni i 4 lata do końca PiS-u.
— Tygodnik NIE (@TygodnikNIE) October 7, 2019
adg/k
źródło: TT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 08.10.2019 12:38
Komentarze
„W przyszłym tygodniu władze PiS podejmą decyzję”. Nowe informacja od rzecznika partii
21.07.2026 14:47

Komentarzy: 0
W przyszłym tygodniu odbędzie się komitet polityczny PiS, który podejmie decyzje statutowe zatwierdzające decyzje parlamentarzystów co do członkostwa w partii; czas na złożenie deklaracji jest do czwartku do końca dnia – przekazał rzecznik partii Rafał Bochenek.
Czytaj więcej
Patryk Jaki o „rozłamowcach” Morawieckiego: Pozyskują dla PiS 0 proc. wyborców
21.07.2026 11:53

Komentarzy: 0
Patryk Jaki, komentując sondaż Pollster dla „Super Expressu”, przekonywał, że środowisko Mateusza Morawieckiego nie pozyskuje nowych wyborców dla PiS. Jednocześnie powołał się na wyniki badań dotyczących potencjalnego projektu „Rozwój Plus”.
Czytaj więcej
Czarnek wskazuje warunki kompromisu z Morawieckim
21.07.2026 11:04

Komentarzy: 0
– Cieszę się, że jest refleksja zjednoczeniowa – powiedział portalowi Tysol.pl kandydat PiS na premiera, poseł prof. Przemysław Czarnek, komentując oświadczenie wydane przez byłego premiera Mateusza Morawieckiego w mediach społecznościowych.
Czytaj więcej
Ostre spięcie posłów PiS. Płażyński żąda przeprosin
21.07.2026 10:57
Pilne oświadczenie Mateusza Morawieckiego
21.07.2026 09:38

Komentarzy: 0
– Prawo i Sprawiedliwość nie jest własnością żadnej grupy ani żadnej frakcji. Jest wspólnym domem milionów Polaków, którzy uwierzyli, że Polska może być dumna, silna, sprawiedliwa i ambitna. Nie możemy być partią hermetyczną i wsobną. Bądźmy wielkim obozem polskich spraw. Bądźmy wielkim obozem, który połączy prawicę, centroprawicę i nurt solidarnościowy – powiedział Mateusz Morawiecki w oświadczeniu opublikowanym na platformie X.
Czytaj więcej
