[Fotorelacja] Bogdan Kubiak u okupujących Pocztę Polską
![[Fotorelacja] Bogdan Kubiak u okupujących Pocztę Polską](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/6d8377df-342a-4523-9b1d-13e0e541c5f1/37296.jpg?p=article_hero_mobile)
Od wczoraj trwa okupacja siedziby Poczty Głównej w Warszawie. Do okupujących przybył dziś Bogdan Kubiak. Wiceprzewodniczący KK swoją obecnością chciał wesprzeć walczących o podwyżki pocztowców. Przybyli także członkowie Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ "S".







Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 20.09.2019 18:20
Komentarze
50. rocznica Czerwca 1976 w Radomiu. Prezydent Karol Nawrocki: Polska musi szanować ludzi pracy
25.06.2026 23:45

Komentarzy: 0
W 50. rocznicę Czerwca ’76 w Radomiu prezydent Karol Nawrocki wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym. Podkreślił, że wydarzenia te są lekcją dla narodu. - Dziś na czerwiec 1976 r. musimy patrzeć jak na kompas wartości, z których budujemy silniejszą i sprawiedliwszą Rzeczpospolitą – powiedział.
Czytaj więcej
50. rocznica Czerwca 1976 w Radomiu. Piotr Duda: Dziękuję, że nie staliście z boku
25.06.2026 22:05

Komentarzy: 0
Egzamin z Solidarności zdaje się codzienną pracą. Dlatego staramy się jako związkowcy przez te wszystkie lata nieść testament wszystkich, którzy walczyli o wolną Polskę, ale także o godność ludzkiej pracy - powiedział dziś Piotr Duda do uczestników uroczystości związanych z 50. rocznicą Czerwca 1976 w Radomiu.
Czytaj więcej
Zwolnienia w gorlickim FAMUR Glinik. Prace może stracić blisko 200 pracowników
25.06.2026 12:42
Święto Wrocławia 2026. Kazimierz Kimso z Honorową Odznaką Wrocławia
25.06.2026 11:28

Komentarzy: 0
Przewodniczący dolnośląskiej Solidarności Kazimierz Kimso otrzymał Honorową Odznakę Wrocławia - Wrocław z wdzięcznością "Wratislavia Grato Animo" podczas wczorajszych obchodów Święta Wrocławia.
Czytaj więcej
"Państwo odwróciło się od pacjentów i od pracowników". Strona społeczna wyszła z obrad Trójstronnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia
25.06.2026 10:09

