Nie żyje Piotr Marczak, przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” w Spółdzielni Pracy Transportu Mleczarskiego w Sanoku
10.04.2024 09:51

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 kwietnia 2024 roku zmarł, przeżywszy 44 lata, nasz nieodżałowany Kolega Piotr Marczak, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Spółdzielni Pracy Transportu Mleczarskiego w Sanoku, były członek Regionalnej Komisji Rewizyjnej, delegat na WZD Regionu Podkarpacie – przekazali przyjaciele z podkarpackiej Solidarności.
"W poprzedniej kadencji był członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej, Delegatem na Walne Zebranie Delegatów Regionu Podkarpacie" - przekazali związkowcy. Dodali, że prywatnie śp. Piotr Marczak był pasjonatem wędkarstwa.
Podkarpacka Solidarność przekazała także serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny śp. Piotra.
Pogrzeb
Uroczystości pogrzebowe śp. Piotra Marczaka odbędą się w kościele parafialnym w Pakoszówce w dniu 10 kwietnia 2024 r. o godz. 13.00. Po uroczystości trumna zostanie złożona na miejscowym cmentarzu. Różaniec w intencji zmarłego w dniu pogrzebu o godz. 12.00 w kościele.
CZYTAJ TAKŻE: Sukcesy związkowców z "S" w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu
Barbara Michałowska ,
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 10.04.2024 09:51
Źródło: NSZZ "S" Region Podkarpacie
Dzięki Solidarności rosną płace w Tenneco Silesia w Stanowicach
28.03.2026 08:48

Komentarzy: 0
Podniesienie miesięcznych stawek zasadniczych o kwoty wynoszące od 250 do 500 zł brutto i wypłata bonusu z okazji Świąt Bożego Narodzenia to najważniejsze zapisy porozumienia płacowego podpisanego w spółce Tenneco Silesia w Stanowicach 17 marca. Podwyżki wejdą w życie w kwietniu.
Czytaj więcej
"Owoce ziemi i pracy rąk ludzkich". Za nami XXVI Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy
27.03.2026 20:53

Komentarzy: 0
Pod hasłem "Owoce ziemi i pracy rąk ludzkich" ulicami warszawskiego Żoliborza przeszła Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy. Wziął w niej udział Grzegorz Adamowicz, zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".
Czytaj więcej
Konflikt w legnickim zakładzie Gates. Prokuratura zbada doniesienia o dyskryminacji związkowców
26.03.2026 11:49

Komentarzy: 0
Legnicka prokuratura otrzymała zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w firmie Gates Polska. Przedstawiciele NSZZ „Solidarność” zarzucają władzom spółki systematyczne utrudnianie działalności związkowej oraz rażącą dyskryminację pracowników ze względu na ich przynależność organizacyjną.
Czytaj więcej
Sebastian Mikosz odwołany z funkcji prezesa Poczty Polskiej
25.03.2026 20:18

Komentarzy: 0
Rada nadzorcza Poczty Polskiej odwołała w środę Sebastiana Mikosza z funkcji prezesa - poinformowało ministerstwo aktywów. Wniosek o odwołanie Mikosza, który był prezesem spółki dokładnie 2 lata, uzasadniono m.in. potrzebą zapewnienia zgodności polityki zarządczej spółki z celami właścicielskimi.
Czytaj więcej
Za nami obrady Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność"
25.03.2026 18:32
