Szukaj
Konto

Łódzka „Solidarność” uczci poległych w katastrofie smoleńskiej

Łódzka „Solidarność” uczci poległych w katastrofie smoleńskiej
Źródło: T. Gutry - Tygodnik Solidarność
Komentarzy: 0
Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”, pragnąc oddać hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej, złoży kwiaty w dniu 10 kwietnia 2018 r. o godz. 8.41 Przed Pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Łodzi przy ulicy Stanisława Kostki 14.
Przewodniczący ZR Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność" Waldemar Krenc zaprasza w imieniu związku na uroczystość upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej w Łodzi. Na miejscu zostaną złożone kwiaty.

Główne uroczystości rozpoczną się o godzinie 8.00 mszą świętą w intencji ofiar katastrofy. O godz. 8.41 (dokładnie o tej godzinie w Smoleńsku rozbił się samolot z polską delegacją) przed Pałacem Prezydenckim zostanie odczytany apel pamięci. Potem obchody przeniosą się na pl. Piłsudskiego, gdzie potrwają aż do wieczora. W programie: blok filmowy poświęcony wydarzeniom sprzed ośmiu lat (godz. 9-12), modlitwa Regina Caeli (godz. 12), kolejny blok filmowy (godz. 12.15--15), koronka do Miłosierdzia Bożego (godz. 15-15.10).
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.04.2018 18:53